Sayfa 211/212 İlkİlk ... 111161201209210211212 SonSon
Arama sonucu : 1689 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Bu sene 5 kasım gibi yollar... ne için lazımdı?
    2. temettüyü acaba o zaman mı açaklar diye düşündüm...

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gecen sene Ekim ilk haftasi aciklamisti..

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1198788
     Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    2. temettüyü acaba o zaman mı açaklar diye düşündüm...
    Arkadaş yazdı onu , gormedin herhalde.

2023'ün karını dağıtacak , hepsini martta ödemek yerine parayı faize yatırıp iki taksitte ödüyor uyanık fort. Daha fazla temettü dağıtmış oluyor.

Tüpraş da dagitacak yakinda. Onun tarihlerini de kontrol et belki fikir verir

3.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Arkadaş yazdı onu , gormedin herhalde.

2023'ün karını dağıtacak , hepsini martta ödemek yerine parayı faize yatırıp iki taksitte ödüyor uyanık fort. Daha fazla temettü dağıtmış oluyor.

Tüpraş da dagitacak yakinda. Onun tarihlerini de kontrol et belki fikir verir
    Sayın Siesta,

Verilecek 2. temettünün 2023 yılının karından verielceğini biliyorum. Ancak eğer takip ediyorsanız normalinde 1. taksit 2. taksitten fazla olurken bunu geçen sene bozdu ve muhtemelen bu sene de böyle olacak. Sebebini de "önümüzü görmemiz lazım" şeklinde açıklıyorlar. Bu sebeple 3ç sonuçları "önlerini görme" konusunda kendilerine bir fikir veriyor olabilir.

Syg.

4. Temettü vermese şu borcluluğu biraz azaltsa daha iyi olmaz mı? Alacağın temettüden çok fiyat gitse? Zira temettü verme noktasında sıkıntı yaşıyor zorlanıyor temel verilerine baktığımızda...
    Tüm mesajlarım kendi subjektif ve kişisel görüşlerimi içerir ve asla yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by logologo Yazıyı Oku
    Temettü vermese şu borcluluğu biraz azaltsa daha iyi olmaz mı? Alacağın temettüden çok fiyat gitse? Zira temettü verme noktasında sıkıntı yaşıyor zorlanıyor temel verilerine baktığımızda...
    Elbette en iyisi o olurdu, ancak fiyatın artması için bir neden olması gerekiyor ve şu an öyle bir neden yok! O nedenin oluşabilmesi için bazı gelişmeler olması gerekiyor. Mesela yüksek temettü, mesela bedelsiz sermaye artışı (bence) vs. vs. O sebeple temettü vermesin, bedelsiz vermesin diyenleri şaşkınlıkla izliyorum, o zaman nasıl gidecek bu hisse?

6.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Elbette en iyisi o olurdu, ancak fiyatın artması için bir neden olması gerekiyor ve şu an öyle bir neden yok! O nedenin oluşabilmesi için bazı gelişmeler olması gerekiyor. Mesela yüksek temettü, mesela bedelsiz sermaye artışı (bence) vs. vs. O sebeple temettü vermesin, bedelsiz vermesin diyenleri şaşkınlıkla izliyorum, o zaman nasıl gidecek bu hisse?
    Burası amerika değil temettü verenler de ky nin kara kaşına gözüne vermiyor ana ortaklar sağıyor şirketi bence... Dolayısıyla temettü en azından belli bir süre vermese ya da daha az oranlarda verse borcluluğu azaltsa ve kabul edilebilir seviyeye getirse zaten temel iyleştiğinden şirketin degerlemesi de artar
    Tüm mesajlarım kendi subjektif ve kişisel görüşlerimi içerir ve asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. byd'nin fabrika işi patlamış diyolar

byd geliyeeeaahh

geldim geldim gelemedim dur.

ytd

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=xb2Zb7uboNA
    Son düzenleme : Patrick Bateman; Dün saat: 23:25.

8. Haberler asılsız kısa süre önce 5000 işçialınacağı konuşuluyordu zaten, gayetkaraarında ilerliyor süreç

https://www.ticarihayat.com/cinli-ot...an-vazgecti-mi

https://bigpara.hurriyet.com.tr/habe...ani_ID1481973/

Sayfa 211/212 İlkİlk ... 111161201209210211212 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •