Sayfa 212/212 İlkİlk ... 112162202210211212
Arama sonucu : 1696 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    byd'nin fabrika işi patlamış diyolar

byd geliyeeeaahh

geldim geldim gelemedim dur.

ytd

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=xb2Zb7uboNA
    Süreç daha taze, VW Avrupa'da fena dayak yedi, Avrupa fabrikalarını kapatacaklarını konuşuyorlar. Polo modeli artık Avrupa'da (İspanya) değil Afrika'da üretilecekmiş. Yanlış hatırlamıyorsam...
    Kâr marjını artırmak için yapılan bi girişim ancak beklenen hedefleri yakalayamamışlar.

O Manisa'daki araziyi alacaktın Hans efendi!
    Şimdi ye dayağını bakalım.

BYD ve Çinliler, ben kendilerine güvenmiyorum, çünkü görmem lazım
    Memlekette Hyundai ve Kia kendini kanıtlayamadı henüz, Çinlileri bilemiyorum.
    Ama ticari olarak çok saldırgan ilerliyorlar, fabrika yatırımı bizim için olumlu ve önemli. Son durum ne olur bilinmez. Ben Avrupa ve amarigadan kopmayacağımızı, son anda bi Geri dönüş olacağını düşünüyorum.
    Kısmet bakalım.

2. Ali yedirmez şirketlerini çan çin çonlara. Bir gün sihirli bir el devreye girer arkalarına bakmadan topuklarlar. Ab göze alamaz o fabrikayı bence. Alırlarsa da kendileri bilir. Bize 1 dokunursa onlara 5. Videodaki vatandaşın kaynağı sağlamdır umarım

Merkel düşünsün :d ne bileyim roberto baggio düşünsün

Alide var 1 trilyar lot, onlarda kökü

3. Tek hisse candır
    Yek hisse rikstir
    Çok hissesi olanın yıldızı düşük olur, çabuk nazar değer, çok esner, esne esne gözü yaşarır. Mesela şu anda senin esnediğin gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by reyz Yazıyı Oku
    Süreç daha taze, VW Avrupa'da fena dayak yedi, Avrupa fabrikalarını kapatacaklarını konuşuyorlar. Polo modeli artık Avrupa'da (İspanya) değil Afrika'da üretilecekmiş. Yanlış hatırlamıyorsam...
    Kâr marjını artırmak için yapılan bi girişim ancak beklenen hedefleri yakalayamamışlar.

O Manisa'daki araziyi alacaktın Hans efendi!
    Şimdi ye dayağını bakalım.

BYD ve Çinliler, ben kendilerine güvenmiyorum, çünkü görmem lazım
    Memlekette Hyundai ve Kia kendini kanıtlayamadı henüz, Çinlileri bilemiyorum.
    Ama ticari olarak çok saldırgan ilerliyorlar, fabrika yatırımı bizim için olumlu ve önemli. Son durum ne olur bilinmez. Ben Avrupa ve amarigadan kopmayacağımızı, son anda bi Geri dönüş olacağını düşünüyorum.
    Kısmet bakalım.
    Vw , bmw ve basf avrupadaki fabrikaları kapatıp çin'de çok daha büyük yatırım yapacak deniliyor

Çinli.firmalar çin dışında montaj fabrikası kursa bile bir fabrika yatirimi olacak, yerel personel bulacak, eğitecek. çindeki sıfır enflasyon ortamından, lojistikten, yan sanayiden, hızdan faydalanamayacak...

Videoda bu konulara deginilmis
    https://youtu.be/YohIbefVO1g?feature=shared

5. Bütün üretimleri Afrika ya kaydırsınlar bir Çin de orada oluştursunlar. Belli ki hala akıllanmadılar. Çin in durumu 30-40 sene önce bugünkü Afrika dan halliceydi.

6.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    3 tane tl banknotla froto alabilecek miyiz?
    byd'nin şeyinin gölgesi 350 tl düşürdü, 5 senelik temettü gitti, bir de gelip faaliyete geçse, dediğin banknota hallederiz. Başka markalar da sırada bekliyor, şşşşt uyandırma mezgitleriiiiii.

Bugün Yarın Daima

tavsiye değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bütün üretimleri Afrika ya kaydırsınlar bir Çin de orada oluştursunlar. Belli ki hala akıllanmadılar. Çin in durumu 30-40 sene önce bugünkü Afrika dan halliceydi.
    Büyük ihtimal afrikadan kasıt fas. Karşılığında dostluk alıyorlar. Göçmen trafiğinin engellenmesi. Benzerini amerika meksikaya yapıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,752
    Ya arkadaş ne kadar çok ağladınız... Gidin mevduata girin, ne işiniz var borsada... Size göre değilmiş işte..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 212/212 İlkİlk ... 112162202210211212

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •