Sayfa 148/148 İlkİlk ... 4898138146147148
Arama sonucu : 1178 madde; 1,177 - 1,178 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,176
    120.000 tllik telefon için sıraya giriliyor,ama fakirlik yokluk görülmüyor,aşağıda fakirliğin örneği bir çocuk görülüyor,imamoğlu kent lokantası vs yerler açıyor halka yardım ediyor bir nebze faydamız olsun diye onu çekemiyorlar, ahmak dedi diye soyluya ona uyduruk hakim kararıyla ceza kesiyorlar,normalde karar açıklandı boku yararız şimdi cumhurbaşkanlığı adayı olursa görevden alma hesapları yapıyor uzun

Yokluğun gözü kör olsun! "Ne istiyorsun?" diye soruldu, cevabı izleyenleri kahretti

Kaldırım üzerine oturup ağlarken görüntülenen bir çocuğun yanına yaklaşan şahıs, "Neden ağlıyorsun?" diye sordu. Babası tarafından terk edildiklerini belirten çocuk, "Herkesin okuldan almaya geliyorlar benim kimsem yok" dedi. Gözleri dolan kız çocuğunun "Bir şey istiyor musun?" sorusuna verdiği yanıt ise izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.
    https://www.msn.com/tr-tr/video/popu...ca2d943f&ei=14

Bu haber sitesi iktidara yakın site.

2. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 148/148 İlkİlk ... 4898138146147148

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •