Sayfa 75/75 İlkİlk ... 2565737475
Arama sonucu : 594 madde; 593 - 594 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by magnetic Yazıyı Oku
    Önümüzde ki hafta temettü haftası, çok atraksiyonlu olacak.. Hayırlısı ile inşallah güzel yerden temettü dagitir.

temettü haftasını yabancıların ve fonların çıkış için kullanacaklarına inanıyorum.162 tl civarında temettüye girer temettüden bir gün sonra 150 tl ye düşebilir.borsayı mevcut hükümet tam bir kumarhane alanı olarak tanzim etmiŞ
    . şartlar ona göre ayarlanmış.şirketlerin fiyatlarının bir önemi yok artık.herşirketin dibi 0 dır.BEN TÜRKİYEDE EKONOMİNİN DÜZELECEĞİNE İNANMIYORUM.sadece cumhurbaşkanlığı sarayının aylık giderinin bir milyar lira (örtülü ödenek hariç)CİVARINDA olduğu bir ülkede ekonomi düzelmez.iki ay olacak borsaya döneli sadece trayderlere para kazandırıyoruz.bende oluşan fikir budur.TÜRKİYE VARLIK FONUNA AİT TÜM ŞİRKETLERİN borsadaki fonksiyonu herbiri kumar masası olmuş.TÜRKSELL bile 92-93 tlden işlem görüyor.73 yaşında bir ayağı MEZAR ÇUKURUNDA olan biri olarak YETER ARTIK BE BU SOYGUN DÖNEMİNE TARAF OLMAYALIM YETER ARTIK !

2. sayın magnetıc nikli kardeşim senin yazını alıntılıyarak duygu yüklü bir yazı yazdım. hakkını helal et hiç bir şahsı incitmek maksadıyla yazmadım.ülkemizdeki israf ve lüksü sosyal medyadan öğrendikçe sinir ve ruh yapımız çok etkileniyor.çok derin bir gelir dağılmı çarpıklığı yaşıyoruz.bir dilim ekmeğe muhtaç olanların varlığı ile israf ve lüks içinde milli servetimizi çar çur edenleri mukayese edince insanın duygusal olması elinde olmuyor.biz hazreti ömerin adaletini ve peygamberimizin mütevazi yaşamını ideal kabul ederek yöneticilerimizin örnek almalarını beklemek ,istemek en tabii hakkımızdır diye düşünüyorum.çelişkilerin zirvede olduğu ülkemizde bizim gibi yaşlı insanlar çok daha fazla hassas ve duygusal oluyoruz.
    ( üslümanlık nerede,bizden geçmiş insanlık bile -adem aldatmaksa maksat aldanan yok nafile-kaç müslüman gördümse hepside makberdedir- müslümanlık bilmem amma galiba göklerdedir.) diyen milli şairimiz mehmet akifi rahmetle,hürmetle anıyorum.
    kardeşlerim hakkınızı helal edin affedin beni borsa bana göre değil borsamız tam bir kumarhane olmuş.. hepinize saygılar ve sevgilerimle bol kazançlar diliyorum.
    Son düzenleme : .bozoklu.; Bugün saat: 20:22.

Sayfa 75/75 İlkİlk ... 2565737475

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •