Sayfa 571/572 İlkİlk ... 71471521561569570571572 SonSon
Arama sonucu : 4572 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: DoLARDA YÜKSELİŞ KAÇINILMAZ XXIV

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Geçenlerde Emrah koooooş diye yazmıştınız.

Ahanda;

https://youtu.be/6Qq22YsQWJg
    zabah actım HT sabah haberlerini ahanda mesut yarrr çıktı

ela rumeysa cebeci nereye gitti gören oldu mu ağalar

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku

Bir başka husus ta kendisinin geçmişte star medya grubunda çalışması nedeniyle Cem Uzan ı biraz masum gösteren tarzı, Cem Uzanı borsa ile ilgilenmiş herkes Çukurova elektrik olayından bilmeyen tanımayan yoktur... Sahte senet bile piyasaya sürmüşlerdir fiziki olarak senet alınıp satıldığı dönemde..
    Sokaktaki vatandaşın ÇEAŞ/KEPEZ hisselerine de çöktüler arada, ben bunlara
    Cem Uzan kadar güvenmem, o hırsızsa bunlar onu rahmetle andırıyorlar, ayrıca Motorola parmağından da şüpheleniyorum.

Son olarak AKP ve bütün medya holdingleri karalayarak nefret ettikleri Uzan grubunu fırsat bu fırsat diye yok ettiler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sokaktaki vatandaşın ÇEAŞ/KEPEZ hisselerine de çöktüler arada, ben bunlara
    Cem Uzan kadar güvenmem, o hırsızsa bunlar onu rahmetle andırıyorlar, ayrıca Motorola parmağından da şüpheleniyorum.

Son olarak AKP ve bütün medya holdingleri karalayarak nefret ettikleri Uzan grubunu fırsat bu fırsat diye yok ettiler.
    Bu konuda karşılaştırma yapmadım, esasen bir karşılaştırma yapmak söz konusu olursa size katılırım...

Yine de hırsızın her çeşidine, lanet okurum..
    Nitekim kendisi de son seçimden sonra reyis çi oldu Cem Uzan'ın bilmiyorum takip ettiniz mi..
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,189
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    brent petrol 73 dolar,buraya 80 üstünden geldi,benzin normalde 35 olması lazım,dahasıda var,ülkemize petrol çoğunluk olarak rusyadan gelir,ora fiatı 35-40 tl,bize bunu iktidar brent diye yutturuyor,iktidarı bırak muhalefette ses çıkartmıyor

6.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Karpuz bile seçemiyor millet merak etme. Yani onu bile yapamıyanlardan iyi seçim yapması zor diyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    brent petrol 73 dolar,buraya 80 üstünden geldi,benzin normalde 35 olması lazım,dahasıda var,ülkemize petrol çoğunluk olarak rusyadan gelir,ora fiatı 35-40 tl,bize bunu iktidar brent diye yutturuyor,iktidarı bırak muhalefette ses çıkartmıyor
    Bırakın indirime
    "Yarından geçerli benzine 1.20 zam bekleniyor "haberi vardı.

Sayfa 571/572 İlkİlk ... 71471521561569570571572 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •