Sayfa 391/391 İlkİlk ... 291341381389390391
Arama sonucu : 3124 madde; 3,121 - 3,124 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ankara yenimahalle 700 dü 2.100 oldu 2 bloklu site yakıt hariç ayrıca tadilatlar için ekstra para toplayacaklar. Profesyonel yönetime bıraktılar oyulacaklar
    Sağolasın başkanım.

2. "altın fiyatları ev fiyatları düşebilir, çıkabilir. bu yüzden aklını yitiren, psikolojik tedavi alan görmedim. ama borsada olup kafayı yiyen psikolojik tedavi alan çok insan gördüm"
    - cihat e. çiçek 2024

Koca koca sanayi sirketleri froto, tuprs bile zirvesinden %40 dusebildigi bir ortamda kimse bana konut yatirimini kotulemesin.

3.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    "altın fiyatları ev fiyatları düşebilir, çıkabilir. bu yüzden aklını yitiren, psikolojik tedavi alan görmedim. ama borsada olup kafayı yiyen psikolojik tedavi alan çok insan gördüm"
    - cihat e. çiçek 2024

Koca koca sanayi sirketleri froto, tuprs bile zirvesinden %40 dusebildigi bir ortamda kimse bana konut yatirimini kotulemesin.
    Konutta komşular kafayı yedirtiyor ama cihat dede daha iyi bilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    "altın fiyatları ev fiyatları düşebilir, çıkabilir. bu yüzden aklını yitiren, psikolojik tedavi alan görmedim. ama borsada olup kafayı yiyen psikolojik tedavi alan çok insan gördüm"
    - cihat e. çiçek 2024

Maaaalesef insanlarımızda pozisyona göre fikir beyan etmek gibi bir huy var. Bundan 6 ay önce 293TL.DEN thyao satıp 45 m2 bir apart daire alıp 10.000 tl. ye kiraya verdim. Buradan da birçok insana konut için dibe yakın yerler diyerek tavsiye de bulundum. O kafadaki insanlar ben daire aldığım için insanlara daire almayı önerdiğim gibi saçma sapan bir tespit te bulundular. Bugün o sitede 15 bin. tl.den aşağı kiralık daire yok. 2 milyondan aşağı da satılık daire yok. Eee ne oldu şimdi. Daha harekette başlamadı. THYAo 299 tl. kapanış yaptı bugün. Kimseyi dinlemeyin kardeşim . Mantık '' HERKES SATARKEN ALIN, HERKES ALIRKEN SATIN.'' İYİ AKŞAMLAR...

Sayfa 391/391 İlkİlk ... 291341381389390391

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •