Sayfa 458/459 İlkİlk ... 358408448456457458459 SonSon
Arama sonucu : 3666 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Bist 50 endeksine girimiş, umarım ki 50'li fiyatları da görür bu endekste, düştüğü bu çukurdan çıkar artık umarım.

İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Bugün yine metal fırtınası ihtimali var ama bu uyuz 38-39 sabite devam, dikkat edilirse ne faaliyetlerle ilgili ne de sipariş haberleri gelmiyorlar, neden acaba.

Ölmüş eşek formasyonu.
    Son düzenleme : bawer; Dün saat: 10:16.

3. 40 üstüne atarsa ivmelenebilir, sanayilere talep gelmeye başladı nihayet.

4. Kazanımlarını geri vermeyi o kadar hızlı ve rahat yapıyor ki, böyle rezillik hiç bir tahtada yok, emri kimden alıyor bu rezil tahtacı, malını yerine koysaydı 40 üstüne atardı, haber de gönderirdi hisseyi de uçururdu, umarım o mal tahtaya gelmez ve malsız kalır bu rallide, donunu da alsınlar.

5. Bugün de 40 üstüne atmazsa bir mk olmaz artık, bu hafta bölünmeyi buradan yapma hesabı yapıyorlar yoksa taş olsa çatlar yahu, endeks 10 bin oldu hala 39.
    Bu arada yeni iş haberini de göndermemeleri çok manidar.

6. https://www.bloomberght.com/cevdet-y...-dustu-2360886

Sn. Cevdet Yılmaz '' Enflasyon Muhasebesi'' ile ilgili görüşlerini ve bir anlamda yapacaklarını açıklamış.

Buradan anladığımız enf. muh. 2025' te de devam edecek.Bankalar için yapılmayacak ve 2026 da tamamen kaldırılacak.

Enf. Muh. ile ilgili ve özellikle yatırımcıların ve hatta şirketler ve borsanın da bundan zarar göreceği cihetiyle hisse net'te çok yazdık. Sn. Yılmaz bu yazılanları doğrularmı bilmiyoruz ama ''Yatırımları gözetici bir çalışma yürütüyoruz'' diyerek devam eden yatırımlarında olumsuz etkilendiğini bir yerde belirtmiş oluyor.

Ancak 2025 te de uygulanması yatırımcılar ve borsa açısından bu yıl olduğu gibi yine oldukça sıkıntılı bir süreci devam ettirecektir.

Eğer 2026 da kaldırılması düşünülüyorsa hazineyede bir faydası olmadığı görülen şirketlerde enf. muh. uygulamasının bu yıl sonu kaldırılması herkes ve her kesim için iyi olacaktır.
    Son düzenleme : yarasa; Bugün saat: 12:43.

7. Açıkçası EM kanunu çıktıktan sora bilançolara bakmayı bıraktım, sağlıklı değerlendirme yapmak imkansızlaştı.

Hakan efendinin yine hissesi tepe takla aşağıya gelmeye devam ediyor, dünkü endeks zar zor yeşil kapatmıştı, nerede duracak bu düşüş bir bilsek, nereye basacaksan tek seferde bas bitsin bu ızdırap, her gün biraz daha aşağı, işkence çektirerek vermekten zevk alıyor psikopat tahtacı, kimlerle dans ettiğini bir gün anlarsın, çiftliğin değil burası.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Açıkçası EM kanunu çıktıktan sora bilançolara bakmayı bıraktım, sağlıklı değerlendirme yapmak imkansızlaştı.

Hakan efendinin yine hissesi tepe takla aşağıya gelmeye devam ediyor, dünkü endeks zar zor yeşil kapatmıştı, nerede duracak bu düşüş bir bilsek, nereye basacaksan tek seferde bas bitsin bu ızdırap, her gün biraz daha aşağı, işkence çektirerek vermekten zevk alıyor psikopat tahtacı, kimlerle dans ettiğini bir gün anlarsın, çiftliğin değil burası.
    dostum doğruya doğru ben de enflasyon muhasebesi uygulandığından beridir bilançolara bakmıyorum..çünkü şirketler kar açıklasa da zarar açıklasa da insan o verilere inanamıyor....bakıyorsunuz çok yüksek kar açıklamış ama enflasyon muhasebesinden...bu kar gelecek bilançolarda olacak mı ?? bilemiyoruz o yüzden de güvenip işlem yapamıyoruz...aynı şekilde zarar açıkladığında da o zararı sonraki çeyreklerde yapacak mı yine bilemiyoruz...

son 5-6 ayda tamamen borsa tecrübelerimize güvenerek işlem yapıyoruz...bu enflasyon muhasebesinin bitmesi ile her şey yerli yerine oturacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 458/459 İlkİlk ... 358408448456457458459 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •