Sayfa 450/466 İlkİlk ... 350400440448449450451452460 ... SonSon
Arama sonucu : 3724 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    kazandığını zanneden dolu ama
    Yeme bizi sindoma abi, sen kazançlısın.
    Kendin söylüyordun yüzde 60 gramaltındayım deye 1 senedir
    Yüzdelik kısmından emin değilim salladım belki 40 yada 80 de olabilir, tam hatırlamıyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yeme bizi sindoma abi, sen kazançlısın.
    Kendin söylüyordun yüzde 60 gramaltındayım deye 1 senedir
    Yüzdelik kısmından emin değilim salladım belki 40 yada 80 de olabilir, tam hatırlamıyorum
    sepet %40 gram 2022 den beri , 2 aydır %35 para piyasası fonu %25 borsada trade .trend oluşursa %60 borsaya sokarım 2025 ortasına kadar
    o yazı borsa için geçerli

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İngilizce bilmek şart mı....ben 5 dil biliyorum... dil bilmek diploma ile ilgili değildir....
    Biraz küçük at.!!!
    Civcivlerde yesin.!!!
    5 dil bilen kişi !!!!
    Hurafe ye inanmaz.!!!
    Yamukların dümeninde .!!!
    Yolculuk yapmaz.!!!
    Aziz Nesinlik vaka.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Her aksam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim.

Bir gün, Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım.

Ertesi gün gittim, Kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı`ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.

Al Capone - Dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü mafya babalarından biri.!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Sputnik Türkiye
    @sputnik_TR
    ·
    8d
    İsrail Genelkurmay Başkanı, ordunun Lübnan'a kara saldırısına hazırlandığını duyurdu
    https://anlatilaninotesi.com.tr/2024...088437367.html

6. BBC News Türkçe
    @bbcturkce
    ·
    9d
    Ukrayna lideri Zelenskiy, Rusya'nın nükleer santrallerine saldırı planı yaptığını söyledi

hepsi sıyırmış bunların

7. Gönderi

Yeni gönderileri gör
    Sohbet
    Mansur Yavaş
    @mansuryavas06
    Bugün duyurduğumuz ‘Temiz Okul, Sağlıklı Gelecek’ projemiz ilk günden 300’e yakın okulun başvurmasıyla büyük ilgi gördü ve yoğun talep devam ediyor.

Evlatlarımızın sağlığı bizim için her şeyden değerli, onların hijyenik ortamlarda eğitim almalarını sağlamak en büyük önceliğimiz.

başkan okullarda temizlik görevlisi olmadığı söyleniyor tasarruf tedbirlerinden dolayı yazık memleketin geldiği duruma bak

BDDK Başkan Yardımcısı Mustafa Aydın, denetlemekle yükümlü olduğu finans kuruluşlarının yöneticilerini düğününe davet etti. Düğün takı için organize edilmişti. Gelin ve damadın iki yanındaki kutulara takılar dolduruldu.!!!!

Denetlemekle görevli olduğu bankalara düğün davetiyesi gönderip takı kutusunun önünde durmak kamu etik ihlali…
    Artık avantalara böyle kılıf mı bulunuyor? Yapanın yüzü kızarmıyorsa sizin kızarır belki.!!!!

https://x.com/ugurses/status/1838980768233644230?s=12

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

Sayfa 450/466 İlkİlk ... 350400440448449450451452460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •