Sayfa 906/907 İlkİlk ... 406806856896904905906907 SonSon
Arama sonucu : 7249 madde; 7,241 - 7,248 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Durum normal. Korkulacak bir hadise yok. Elinde olanlar uzun vadeli düşünsün. Sakın panik yapmayın.

Gesendet von meinem SM-S928B mit Tapatalk

2. Dile kolay yıllardır bundayım yani Doğan Holdingteyim. Nerden satarsam satayım alttan alma fırsatı,nerden alırsam alayım üstten satma fırsatı. Merdiven aşağı kazanç,merdiven yukarı kazanç. Maliyetin neredeyse 0.20 lere geldi. Enflasyonu yendim. Bakın arkadaşlar hangi hissede olursanız olun sakın bütün paranız ile girmeyin. Yedekte devamlı paranız olsun ama yüklü miktarda. SABIR, ZAMAN,PARA bu altın kurallara uyun. Sinirlerinize devamlı hakim olun. Miktar mı ? Sormayın bana. Finansal özgürlük geldi. Yaşasın DOHOL

3. siz nasıl hazmediyonuz arkadaşlar bu kağıdın yıllardır hiç yatırımcısına kazandirmamasini, her yıl hırsızlıkla yatırımcısıni soymasini, sahol 110u gördü şimdi 97 98 lira, bu hisse hicmi gitmez ya, 19u bile goremeden asagi bastılar Allah kahretsin bu insanlari, bu hisseyi buralarda surundurenmeri

4. Şirketin CEO su tv lerde hisse pazarlarsa o şirketten hayır gelmez. mayıs haziran civarı 15 tl iken ederi 2 kat demişti. Bugun 14.85. Ekim ayı geldı.
    Yıne karel ıcın 2. ve 3. ceyrekte beklentım cok buyuk demıstı. evet buyuk zarar acıkladı o da.
    Vatandasa dagıttılar malı.
    14.20 de mayısta gerı alım yapan sırket 14 altına sarktıgında gecen hafta alım yapmadı. oysa enf. farkını son gerı alım fıyatı uzerıne koysan 16 lara kadar gerı alım yapabılırdı. ama yapmıyor
    uc kagıtcı bunlar.

5. Siz, Türkiyede hisse yatırımını yanlış anlamışsınız.

6. Ekim 2023te sahol 50 lira , Ekim 2023te dohol 14.50 lira
    Eylül 2024 sahol 102 lira Eylül 2024te dohol 14.95
    Allah aşkına biri bana bunu açıklasın, Allahım sen bizim paramızı kasıtlı olarak cebimizden çalan bizi mağdur edenlere yedikleri paralar haram zıkkım olsun, bizi dolandirirken yedikleri paralar çocuklarından çıksın , evlatlarının mutlu günlerini görmesinler inşallah, Allahim bizi dolandıran şirket sahiplerine evlat acısı yaşat, sevdiklerinin acisini yasat yarabbim Amin

7. 2 saat önce bilancosu geldi. fintables bile paylaşmadı bılanco ozetını. twıtterda hakkında yazan bıle yok. nasıl mılletı yıldırdıysa.
    bılancosu da kotu degıl bu arada. sahol un 14 mılyar zarar acıkladıgı bu rezıl donemde 1.8 mılyar TL net kar acıklıyor dohol ama yok alıcısı
    bunun patronunu sevmıyorlar.

8. Hocam ne güzel yazmışsın beni anlayan biri çıktı sonunda, hocam bu sütü bozuklar neden sabanci- Anadolu gurup-koc gibi hissesini yukarı sürmüyo, Allah kahretsin bunları, Allahın laneti bunların üzerine olsun inşallah

Sayfa 906/907 İlkİlk ... 406806856896904905906907 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •