Sayfa 326/326 İlkİlk ... 226276316324325326
Arama sonucu : 2606 madde; 2,601 - 2,606 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. sayın tövbekar ilk defa alarkoya bugün hisse alarak girdim.çok donanımlı ve bilinçli bir arkadaş olduğunuzu anladım. bu hissede yatırımcı olmanız bana moral ve onur verdi. 2024 yılı için bir fiyat hedefiniz var mı yazarsanız sevinirim.inşallah hep birlikte kazanırız.saygılarımla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,469
    bu defa son olacak not kısmı

2023 karı 1 yarıyıl için 5.086.695.048 ikinci çeyrek için 3.228.561.583
    şimdiki tablolar geçen yılın illüzyonlanmış hali. geçen yıl yeminli denetimden geçmiş hali bu idi şimdi geriye dönük rakamlar düzeltildi veya yamultuldu. bu yüzden hangi tabloları esas alacağımızı iyi düşünmek gerekiyor...
    piyasada/sosyal medyada yorum yaptığını düşünen bir çok salak var. önüne konan rakamları sorgulamaktan bile aciz insanlar hemen şirket değerlendirmelerine girişmişler... lütfen rakamlara dikkat edin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,469
     Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    sayın tövbekar ilk defa alarkoya bugün hisse alarak girdim.çok donanımlı ve bilinçli bir arkadaş olduğunuzu anladım. bu hissede yatırımcı olmanız bana moral ve onur verdi. 2024 yılı için bir fiyat hedefiniz var mı yazarsanız sevinirim.inşallah hep birlikte kazanırız.saygılarımla.
    sn bozoklu
    iyi düşünceleriniz için teşekkür ederim. keşke düşündüğünüz kadar iyi olabilsem. benim kısa vade için hedefim yok. uzun vade için ( bu vade 5 yıla varmadan gerçekleşme ihtimali olabilecek bir durum gibi görünüyor, hakeza 1 dolar hisse başı kazanç 50 cent temettü de karnımı ağrıtmasa da o potansiyelden fazla olması gerekiyor) 2 dolar hisse başı kazanç, 1 dolar temettü... daha önce kendi adıma emeklilik için 100 klot biriktirme hedefim var idi beceremedim. bu fiyatlardan emekli olmuş biri için alım yapmak pek mümkün de olmadığı için alım defterini kapattım. BİSTteki bütün yatırımım ALARKO holdingtedir ve pişman değilim...

4. Bilanço beklediğimden iyi geldi ama hiçbir hükmü yok. Bu iplikçi 70-80 lerden dışardaki lotları toplamadan gitmez. Ortam da buna çok müsait. 2030 10 dolar hedefim baki. Literatürde karşıt yatırım olarak geçiyor benimki hasım yatırım. Bu haramilerin paylarına düşen hisseden cebine girecek paraya ne kadar engel olabilirsem benim için o kadar kardır.

5. çok teşekkürler sayın tövbekar.bende yaşlı bir emekli olarak koç şirketlerinde yatırım yaparım ilk kez koç şirketi dışında alarkoyu araştırıp inceledim şirket bana güven verdi.portföyüme alarkoyu ekledim. çok yaman bir tahtacısı var.3-4 yıl beklemeyi düşünüyorum.ömrüm yeterse.ele ayağa düşünce bu birikimlerimi bir güvence olarak saklıyorum.ALLAH nasip ederse kimseye yük ve muhtaç olmadan ömrümü tamamlamak istiyorum.inşallah alarko pişman etmez.bütün arkadaşlarıma sağlıklı bol kazançlar diliyorum.

Tivitırda hüstadlar pek beğenmemişler bilançoyu
    Her şirketin detaylarını, mevsimlerini bilecekler gibi ahkam kesiyorlar.
    Onlar nah para kazanır, nah da kazandırabilirler.

Şimdi Portekiz'de uçak revizyonuyla ilgili bir haber beklemek hakkımız.

Sayfa 326/326 İlkİlk ... 226276316324325326

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •