Sayfa 105/983 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 833 - 840 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Sessizce ben de buradayim, bekliyorum. KAP’a gondermeyip uzerine yattiklari haber KAP’a dusmeden satmayi dusunmuyorum. Kisa vadede 2TL’li fiyatlari gorecegiz daha

2.  Alıntı Originally Posted by borsaci34 Yazıyı Oku
    Sessizce ben de buradayim, bekliyorum. KAP’a gondermeyip uzerine yattiklari haber KAP’a dusmeden satmayi dusunmuyorum. Kisa vadede 2TL’li fiyatlari gorecegiz daha
    kardeş haber neydi

3. Gecen hafta persembe aksam sirket asagidaki haberi gonderdi. Mealen demek istedikleri, aciklamadigimiz, uzerinde calistigimiz bir haber var diyorlar. Benim tahminim bir hisse satisi sureci devam ediyor, yakinda bir aciklama gelecek diye dusunuyorum. Ciddi paraya Hurriyet’in sahip oldugu internet varliklarinin satisi (Hurriyet Emlak, Hurriyet Oto, Yenibiris.com vb) da olabilir.

MEVCUT DURUM ITIBARIYLE SERMAYE PIYASASI KURULU``NUN II-15.1 `OZEL DURUMLAR TEBLIGI` (“TEBLIG”) GEREGINCE, TEBLIG’IN 6’NCI MADDE HUKUMLERI SAKLI KALMAK UZERE, KAMUYA ACIKLANMAMIS YENI BIR OZEL DURUM BULUNMAMAKTADIR

4.  Alıntı Originally Posted by borsaci34 Yazıyı Oku
    Gecen hafta persembe aksam sirket asagidaki haberi gonderdi. Mealen demek istedikleri, aciklamadigimiz, uzerinde calistigimiz bir haber var diyorlar. Benim tahminim bir hisse satisi sureci devam ediyor, yakinda bir aciklama gelecek diye dusunuyorum. Ciddi paraya Hurriyet’in sahip oldugu internet varliklarinin satisi (Hurriyet Emlak, Hurriyet Oto, Yenibiris.com vb) da olabilir.

MEVCUT DURUM ITIBARIYLE SERMAYE PIYASASI KURULU``NUN II-15.1 `OZEL DURUMLAR TEBLIGI` (“TEBLIG”) GEREGINCE, TEBLIG’IN 6’NCI MADDE HUKUMLERI SAKLI KALMAK UZERE, KAMUYA ACIKLANMAMIS YENI BIR OZEL DURUM BULUNMAMAKTADIR
    Hürriyette birseyler olacak birşey var gibi ama en az kapa düşmesi 2-3 ayı bulur.o zamana kadar bizi iyi bir harmanlarlar.ytd

5. Bu haber hürriyet emlağın satışıylamı ilgili acaba ?

6.  Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Sn.kırımlı..rica etsem grafiği yorumlayabilirmisiniz...zira ben hiç anlamıyorum...tşk ederim.

Sn Dexter,

Bu buradan anlatmam benim epey uzun ve meşakkatli.
    Bunların her biri bir Km taşı benim için.
    Kullanılan indikatörler aynı olmasa da 2004 yılı Aylık grafiği suan ki grafiğe cok benziyor.
    2004 yılı grafiğini hemen hemen aynı mantıkla calıştım. Sanırım bu size bir fikir verebilir.

Aylık grafiği acıp oradan da bakabilirsiniz. Ben bu grafiğin sormuş olduğunuz kısmına benzeyen bölümünü paylaşıyorum.
    Grafik daha net anlaşılsın diye de grafiği Lineer olarak paylaşıyorum.

özelden HEDEF neresi diye soran arkadaşlar oluyor. Bunu buradan yada özelden söylemek benim için vakti gelir vebal kaynağı olur. Zaten gördüklerimi buradan paylaşıyorum.
    Ancak sunu söyleyebilirim benim hedefim enaz 6 ay daha Hurgz yatırımcısı olmaktan yana.
    Bu yolun da hep dümdüz olmadığını biliyorum.

Bekleyeceğim.

Alıntı Originally Posted by Dexter7995 Yazıyı Oku
    Sn.kırımlı..rica etsem grafiği yorumlayabilirmisiniz...zira ben hiç anlamıyorum...tşk ederim.
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

8. 😁

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 105/983 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •