Sayfa 127/157 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: Uzun Vadeli Yatırım

1. Benim bu topikte anladigim abi merak duygusu 0 a inmiş durumda.

Yani birileri birşeyler gösteriyor söylüyor anlatıyor üstelik bu anlatılan şeyi başka tropiklerde bulamazsiniz.

Herkes hisse ismi verip şuradan şahin buradan alin der.

Hangi topige girseniz.

Fakat burada bizlerin bahsettiği şey su hisseyi alin şuradan satin degil.

Farklı bakis acilarini farklı piyasaları farklı seçenekleri değerlendiriyordu. Su ana kadar su hisseyi al buradan SAT dediğimizi gördünüz mu yok hatta alin su sistemi kullaninda demiyoruz. Bilgi sahibi ol bunda ne var.

Hadi bunlara konusmayalim ne konuşulur abi uvy topiginde. Ne anlatilir en fazla ben su hisseyi aldim su kadar zamandır biriktirin yatirdigim ana para su kadar getirin bu kadar dersin.

Bunu da yapan yok herkes kenara çekilmiş beklemede.

Kimsenin anlatacak bir şeyi yok ki alip biriktirirken insanlara ne verebilirsiniz ki ne anlatabilirsin.
    O yüzden anlatacak bir şey iniz yok bari anlatana kizmayin en azindan insanlar bir kaç birşey daha öğrenir.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2.  Alıntı Originally Posted by aunsalg82 Yazıyı Oku
    Konunun ismi "Uzun Vade Temettü Yatırımcılığı" ama gelen Viop, forex ona yönlenip gidiyor.
    Hey gidi Halil hocanın konusu, ne hale geldin
    Katılıyorum. Bu başlıkta VİOP, trade vs. konuşulması uygun değil bence de.

Erhan Açıkgöz arkadaşımız belli ki yanlış yerde yaziyor. Öğrendiklerini yeni bir topik de yazsa belki tepki çekmeyecek hatta birçok kişi teşekkür edecek.

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    @CTURGURL HOCAM ALEM ADAMSINIZ NEREDEN NEREYE GETİRDİNİZ KONUYU.

İnşallah herkes cok yasar elbetteki gözünüz arkada kalmasın sizi unutmayacağımı bilin.

Kimin ne kadar yaşacagı elbetteki belli değil. Umarım sizde beni unutmazsınız
    BENDE UNUTMAM SİZİ
    GERÇEKTEN NEVİ ŞAHSINA MÜNHASIR BİR KİŞİSİNİZ.

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

Ben burada yazıyorum baska yerlerdede yazıyorum. En cok burada yazıyorum nedendır bılmıyorum hep uvy topıgınde takılırdım eskıden beri sıcak geliyor bana. Buradaki insanların genel anlamda Vur kaç pelinde değiller. o yüzden buradakı ınsanları bilgilendirmeyi öğretmeyi birşeyler göstermeyi seviyorum.

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Benim bu topikte anladigim abi merak duygusu 0 a inmiş durumda.

Tam anlaşılmıyor, şimdi UVY'cileri seviyormusunuz sevmiyormusunuz? İki sayfada görüşleriniz biraz değişmiş gibi

5.  Alıntı Originally Posted by ctugrul Yazıyı Oku
    BENDE UNUTMAM SİZİ
    GERÇEKTEN NEVİ ŞAHSINA MÜNHASIR BİR KİŞİSİNİZ.

Tam anlaşılmıyor, şimdi UVY'cileri seviyormusunuz sevmiyormusunuz? İki sayfada görüşleriniz biraz değişmiş gibi
    fikirlerim değişti :D

kim oradakı alıntıyla bunu altınyılayacak diye beklıyordum ctugrul hocam seçilmiş kişi oldunuz :D

sinirleniyorum abi burda uvy konusun diyince hadi konusun ozman bıraktım kimse yazmıyor topıkte.

Zaten anlatılacka birşey yok ki ne diyecekler al bekleden baska birşey denilmiyor.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,506
    Topiğin havası bir kere kaçtı artık binbir takla atılsa geri gelmez, ekip dağıldı bir kere...

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. o halde bizde kendi halıne bırakalım topıgı.

syg...

8. Bazı hisseler 2017 yılı 2 çeyrekte karını bir önceki yılın aynı dönemine göre % 40-50 artırmasına ragmen , bir önceki çeyrekte yani 2017 1 çeyreğe göre karını % 15-20 oranında düşürmüş. Bu hem net kar, hem esas faliyet karında yaşanmaktadır. Bu hisseler hakkında ne düşünmeliyiz. Bilançoda sağlıklı olarak değerlendirme aynı dönemin bir önceki yılına göremi yapacagız yoksa bir önceki çeyrege göremi yapacagız.

Sayfa 127/157 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •