Sayfa 153/325 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 2599 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Belliydi bu 7.3-7.4 geleceği zaten.. Neyse buraları dip yapmalı ve artık zirveler geçilmeli..

2.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Piramit bugün hisseye al veren firma,gün sonunda spk ya şikayet etmelik, bunların yaptığı Twitter kalpazanlarindan farkı nedir üç gündür satıyor
    En son konuştuğumda Piramit Menkulde çalışanlar sigorta hissesi için rapor hazırlayabilecek kapasite değillerdi.
    Kendilerini iyi geliştirmişler. Şaşırdım.

Hisse fiyatına sözüm yok. Sanırım ANSGR ile eşit hale gelecek..
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Piramit satıyor gibi gözüksede, başkasının malı olabilir. Benim gördüğüm belli bir lotu satmayı kafaya koymuş. Ay kapanışı takas değişimi diyebiliriz

4. Naparsa yapsinlar benden lot alamaz daha, ismen de de aynı haltı yediler kağıdı görüyoruz akgrt de kısıtlama pınar süt ten çok buna yarar dalga geçer gibi fiyatlamalar var piyasada

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Naparsa yapsinlar benden lot alamaz daha, ismen de de aynı haltı yediler kağıdı görüyoruz akgrt de kısıtlama pınar süt ten çok buna yarar dalga geçer gibi fiyatlamalar var piyasada
    Bist Sigorta endeksi %3 ekside. Ak sigorta ya özel bir durum değil ama dediğiniz gibi işin boku çıktı

6. Yılbaşından bu yana yabancının sert çıktığı bir hisse olmuş akgrt,ilk 10 da BIST 100 hisseleri arasında,biraz bu ucuz kalmışlıkta etkisi olsa gerek, Ekim ortasından beri bir patinaj piramit in hareketini net yorumlayamiyorum matriks kapalı bu ay, yanlış bilmiyorsam Perşembe den beri basıyor kağıda,bu sabah al verip böyle mal çakması dediğim gibi şikayet etmelik manipülasyon resmen

7. Hafta içi 21 ila 5 arası hafta sonu komple sokağa çıkma yasağı.. Hadi bakalım şimdi ne halt yersen ye, martta temettü de görüşürüz

8. Gerçekten de yatırımcı gibi yatırımcıların olduğu Güzide bir hissemiz var, herkesin bakış açısı benzer.. iyi kar eden ,dönemsel olmayan temettu veren , karını enflasyon üstünde arttıran şirket ariyor herkes.. bende bu tanıma en iyi uyan Enerjisa ve akgrt var .. diğer şirketlerim Ereğli tavhl şişe Tüpraş dönemsel kağıtlar. Bu tren mantığına göre ben özellikle dönemsel kağıtlardan aldığım temettulerle yeni Enerjisa akgrt benzeri şirketlere yatırım yapmak niyetindeyim.. besten para kazanan anhyt ,avivasa gibi şirketler , Tuborg, aefes gibi gıda şirketleri ,ismen Info gibi aracı kurumlar ve bimas takibimde.. özellikle temelci arkadaşlar avivasa , anhyt karşılaştırmasi yapabilirse mutlu olurum iyi forumlar

Sayfa 153/325 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •