Sayfa 158/639 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    birde şöyle düşün gelişme olacağı belli ve kağıdı toplayamadılar, çıkacak kağıt ama önce sinirleri gerip dökmeye çalışıyor olmasınlar
    ilahi ....
    sen de olmasan kim güldürecek beni...
    hala dökmeye çalışıyorlar diyor...

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    ilahi ....
    sen de olmasan kim güldürecek beni...
    hala dökmeye çalışıyorlar diyor...
    bilinçli ve sistematik şekilde kötülemeye devam ediyorsun..bundan önceki forumda ya okul ya nurittinsin yada ikiside aynı kişi belkide ama amaç belli, boşa uğraşıyorsunuzz..zamanınız az kaldı, elinizdekilerden de olmayın amann dikkatt..midyata prince giderken evdeki bulgurdan olacaksınız

3.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    bilinçli ve sistematik şekilde kötülemeye devam ediyorsun..bundan önceki forumda ya okul ya nurittinsin yada ikiside aynı kişi belkide ama amaç belli, boşa uğraşıyorsunuzz..zamanınız az kaldı, elinizdekilerden de olmayın amann dikkatt..midyata prince giderken evdeki bulgurdan olacaksınız
    sen cidden ya paranoyaksın ya da patrona ve speke hizmet ederek şirketi bilmeyen küçük yatırımıcıyı beklentiye sokarak son bir vole vurmak isteyen bir çakalsın...
    arası yok bunun...

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    sen cidden ya paranoyaksın ya da patrona ve speke hizmet ederek şirketi bilmeyen küçük yatırımıcıyı beklentiye sokarak son bir vole vurmak isteyen bir çakalsın...
    arası yok bunun...
    çakallığı kimin yaptığı ve kimin psikolojisinin bozuk olduğu belli..sağa sola saldırmayı bırak artık.. gerçekten yatırımcı isen akıllı bir yatırımcı olmadığın aşikar, ama bukadar akıl yoksunu olacağını düşünmediğim için spek yada uşaklığına veriyorum..boş konuşmayı bırak artıkk..

5. Uzlasma suan kac arkadaslar

6.  Alıntı Originally Posted by slhttnmrz Yazıyı Oku
    Uzlasma suan kac arkadaslar
    napcan arkadaşım sanki kademe kaldırabilecen...
    ne sorup duruyorsun...

7. Yaw arkadasim sen ne kadar agresif bi kisiliksin.. farkli farkli yorumlarin var.. cvp veriyorsan ver vermiuorsan da insanlari germe

8.  Alıntı Originally Posted by slhttnmrz Yazıyı Oku
    Uzlasma suan kac arkadaslar
    uzlaşma suan için 23.425 lotla 0,32 de

Sayfa 158/639 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •