Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
Arama sonucu : 124 madde; 121 - 124 arası.

Konu: SNICA - Sanica Isı Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Evet 12 de açılacak. Adamlar kap atmadı g. Kurul tutanaklarını vs. Bilerek mi yapıyorlar nedir anlamadım gitti.
    Ben bilerek yaptiklarini sanmiyorum.

Ilgili calisanlarin yeterli bilgi ve donanima sahip olmadiklarini dusunuyorum.

Ortak satisinda da ayni hatayi yaptilar.

Ikinci bedelsiz hisse aciklamasiyla duzeltmeye calistilar herhalde, kimbilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben bilerek yaptiklarini sanmiyorum.

Ilgili calisanlarin yeterli bilgi ve donanima sahip olmadiklarini dusunuyorum.

Ortak satisinda da ayni hatayi yaptilar.

Ikinci bedelsiz hisse aciklamasiyla duzeltmeye calistilar herhalde, kimbilir.
    Olabilir tabi ama yaptıkları açıklamalardan sonra hep tersi gittiler. Al satlara girmeyin deyip ortak satışı yapmaları sonra küçük ortakların satışları vs. Satış yapmaları her zaman köyü değildir belki diğer işlerinde para lazımdır. Vs. Ortak alınması önemli ama oradan fiyasko çıkarsa kötü olur. Bu kadar bölmeleride gerekli mi bilmiyorum sermayesi 1200 k olacak tekrar bölünürse. Ama ben yatırımlarına güvenip aldım. Bilançoda iyidi. Bakalım

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Olabilir tabi ama yaptıkları açıklamalardan sonra hep tersi gittiler. Al satlara girmeyin deyip ortak satışı yapmaları sonra küçük ortakların satışları vs. Satış yapmaları her zaman köyü değildir belki diğer işlerinde para lazımdır. Vs. Ortak alınması önemli ama oradan fiyasko çıkarsa kötü olur. Bu kadar bölmeleride gerekli mi bilmiyorum sermayesi 1200 k olacak tekrar bölünürse. Ama ben yatırımlarına güvenip aldım. Bilançoda iyidi. Bakalım.
    Benim sahsen ana ortaklarin durustluklerinden bir suphem yok.

Bu konuda yukarda iki link koydum.

Saniyorum sirketin bu is'lerle ilgili elemanlari yetersiz.

4. Şirketimiz Yönetim Kurulu nun 28.06.2024 tarihli toplantısında, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu hükümleri ve Şirket esas sözleşmesinin 7. Maddesi gereğince kayıtlı sermaye tavanının yükseltilmesi amacıyla;

a) Bedelsiz sermaye artırımı ile birlikte kayıtlı sermaye tavanı yükseltilmesine ilişkin olarak 02.01.2024 tarihli yönetim kurulu kararının kayıtlı sermaye artırımı ile ilgili kararının iptal edilmesine,

b) Sermaye Piyasası Kurulu nun II-18.1 Sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği nin 5. Maddesinin 4. Fıkrasında yer alan hükme uygun olarak ve 2023 yılı bağımsız denetimden geçmiş mali tablolarında özkaynakların 2.384.666.694 TL olduğu dikkate alınarak yeni kayıtlı sermaye tavanın 10.000.000.000 (On Milyar) TL olması konusunda Sermaye Piyasası Kurulu na daha önce yapılan başvurunun güncellenmesi amacıyla tekrar onay başvurusunun yapılmasına,

c) Bedelsiz sermaye artırımı sonrası ulaşılacak sermaye ile kayıtlı sermaye tavanı talebini içeren Şirketimiz esas sözleşmesinin Sermaye başlıklı 7. maddesine ilişkin tadil taslağına onay alınmak üzere Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapılmasına ve başvurunun onaylanması sonra gerekli yasal izinlerin de alınarak toplanacak olağanüstü genel kurul toplantısında onaya sunulmasına

katılanların oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyu ve pay sahiplerinin bilgisine sunarız.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1303056

Olmazsa uyusmazlik mahkemesine gidersiniz artik.

Kardesim, halka acilmadan once bi bak, benim bu is icin yeterli elemanim var mi diye.

Asgari ucretle mi eleman calistiriyorsunuz ne yapiyorsunuz.

Yuh..!

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •