Sayfa 183/1000 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/c...lerde-41135054
    habire uçmayan ucak yapıyoruz yerli araba 2021 de yollarda olacaktı daha fabrıka arsası ortada yok millet varlık kuyrugunda

2. reis artık hedef küçülttü fabrika yerine bag bahce tanzim satışlar
    sataştıkları turp abd ısrail yerine domatisci patitisci market bakkal
    hey gidi koca reis dünya liderliginden muhtar işlerine

3. gelelim s 400 meselesine arkadaşlar akp artık abd ye hedef olmak istemiyor bunuda gerek reis gerek yancılarının söylemlerinden anlayabiliriz reis in her eyy abd dediginde yancıları bile esip gürlerken şimdi kimseden ses soluk cıkmıyor
    sanırım dünya liderinin kim oldugunu anladılar cap düştü paşa paşa s 400 lerin parası ödenir bir köşede bırakılır
    göçmenlere 40 milyar boşuna harcanmış paranın yanında 2 3 milyarın lafı olmaz
    belki bir ihtimalde abd bize hava savunma sistemini satar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Enflasyon Yazıyı Oku
    Sabit kura geçiş olursa sonrasında yorumdaki gibi karşı kuruluş dövizi direk döviz olarak elden vermeyip otomatik tl ye çevirip veririm işine gelirse derse ikinci dediğinizle aynı hesaba gelmezmi hadi inat ettim dövizi bu şartlarla bozmadım sittin sene o döviz orda durursa bana ne faydası olur ??! yada sabit kur aktif ve ben o dövizi çekebildim, sabit kurda yurtiçi hiç biryerde gerçek değerinden o dövizi bozamassam yine ikinci dediğinize gelmezmi ?
    1 milyon dolar muadiline çökerlerse o kadar patırtı olmaz. Hem halk da çok sever bu uygulamayı.

Bu millet seninle gurur duyuyor. Falan.

İşin şakası bir yana;

Kambiyo rejimine dokunursa, İMF ye gitmekten kötü olur havası.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    1 milyon dolar muadiline çökerlerse o kadar patırtı olmaz. Hem halk da çok sever bu uygulamayı.

Bu millet seninle gurur duyuyor. Falan.

İşin şakası bir yana;

Kambiyo rejimine dokunursa, İMF ye gitmekten kötü olur havası.
    1-Böyle durumlarda bankadaki paranın vadeli olup olmaması fark eder mi
    2- Devlet baba bankada 3 tele den bozmaya başlarsa dışarıdaki döviz büroları da o kurdan bozma mecburiyeti varmı

Bilen arkadaşlar cevaplaya bilirmi

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Macar Yazıyı Oku
    2- Devlet baba bankada 3 tele den bozmaya başlarsa dışarıdaki döviz büroları da o kurdan bozma mecburiyeti varmı

Vadeli olup olmaması fark etmez.

Ben üniversiteye giderken doları Aksaray'da bir pastanenin arkasında bozdurup aldığım olmuştur zamanında.

2nci durumda olacak budur.

7.  Alıntı Originally Posted by Macar Yazıyı Oku

Döviz kısıtlamasına giden dünya yüzeyindeki herhangi bir devletin yapacağı ilk iş döviz bürolarını kapatmak olur. Yani eğer bir ülkede döviz kısıtlamasına gidiliyorsa döviz sadece devletin kurumları üzerinden onun belirleyeceği şartlarda takas edilebilir. Bunun dışındaki her türlü takas işlemi korsan ve yasa dışı olarak görülecektir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 183/1000 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •