Sayfa 189/189 İlkİlk ... 89139179187188189
Arama sonucu : 1511 madde; 1,505 - 1,511 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Burada yapılan olumsuz yorumlar yüzünden twitter platformunda düzenli yorum ve paylaşım yapıyorum. Az ve öz olunca hepsi bir arada oluyor sonuçta burayı ihmal ediyorum. Takip eden bir azınlık kitle var, onlar için arada buraya da uğruyorum. sosyal medyada takip etmeyen bir arkadaşımız suçlayıcı bir yorum yapınca bunu aklıma getirmeden tepki verdim onun da kalbini kırdım. çünkü hatırladığım bir şey var, 22 temmuzda bu düşüşü grafikle paylaştım. Burası eksik kalmış görmeyenler haklıdır. Link imzamda.
    Sonuç, dün paylaştığım grafiğe gördüğüm yükseliş tamamen bitti bugün araba devrildi. Yarından itibaren bir iki gün tepki bekliyorum.

2. Kimsenin yanılmaya tahammülü yok, ne kadar tecrübe ile hesaplamasız tahmin yaparsanız o kadar yanılma ihtimali var. Güvenli alım alanında olmak ancak hesaplanabilirlik ile mümkün. Şu an bu imkan yok.

3. Hesaplanabilirlik tarafından bakınca bütün vadelerde trend bitti. Düzeltme bitinceye dek beklemek gerekiyor.
    Amerika uzun vadede yükseliş trendini koruyor, trend sonu ekim 2025 Dow Jones için. 22 Temmuz uyarısını tam zamanında yaptım.
    https://x.com/JAKO31281327/status/1815407783526723639

4. En sert en can yakan düşüşlerde bile endeks satış için gereken zamanı fazlasıyla veriyor. Yüzde on yirmi zarara kıyamayan çok daha büyüklerine razı oluyor, bu piyasa oynak piyasa. Düşerken destek tutmaz, yükselirken satmaya eliniz gitmez.
    Dolara ve faize rotasyon var.

5. Güvenli alım aralığı oluştu.

Sayfa 189/189 İlkİlk ... 89139179187188189

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •