Sayfa 192/807 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 6454 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Burası yine iyi yönetiliyor sn. spenc diğer taraflarda soygun yapılıyor. Bakalım nereye kadar böyle öngörülebilir olacak.
    Bu arada Sn poem gap kapandı diyebilirmiyiz? 34 krs temettü ile gap ta aşağı salmadimi? Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bu arada Sn poem gap kapandı diyebilirmiyiz? 34 krs temettü ile gap ta aşağı salmadimi? Ytd.
    Bir uygulamadan baktım kapanmış görünüyor ancak bankanın grafiğinden bakınca doğrusunu gördüm şimdi. 6.40 larda kapanıyormuş. Doğrudur.

3. Ey spek bugünkü hareket nedir? Var mı izahı. Kaç yilimizi verdik. Bu mudur yani koskoca şirket, neye güvenip yatırım yapıcaz. İstediğimi yaparım demek mi bu.

4. Valla bir ara yapragi yedik dedim ama iyi dayandi bugun.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sabancı ailesinin bütün hisseleri çöp...

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6. Bizim Amerika işi yatar bu gidişle

7.  Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Bizim Amerika işi yatar bu gidişle
    Olsa ne olacak bu paçavra dan uzak duran karlı çıkar

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ey spek bugünkü hareket nedir? Var mı izahı. Kaç yilimizi verdik. Bu mudur yani koskoca şirket, neye güvenip yatırım yapıcaz. İstediğimi yaparım demek mi bu.
    Bugün dunkunun yavaş versiyonunu izletti spek dünden bir sinyal mi verdi bu spek. Ama soğukkanlı birsekilde yaptık bizde hareketimizi. Hem abd satınalma hemde teşvik biraz sinirlendirmis bu speki. Ortamida musait görünce yapmış yapacağını sanırım. Sonrasi muamma. tavsiyesi değildir.

Sayfa 192/807 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •