Sayfa 199/956 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 7648 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. whay şeftali whay. the can me fakat see can me savaşş warrr.

genel para girişi / para çıkışı

740. Dip yaparsa yukarı gider yoksa stoplucam ...

778. Maliyetim

iYİ PAZARLAR ARKADAŞLAR. ŞU SABANCI SÜLALESİNİN KAĞITLARINA BAKTIM NE ALEMDELER DİYE.BOSSA SON GÜNLERİN PARLAYAN KAĞIDI OLMUŞ.BAKARSINIZ BİZİM LANET KAĞIDIDA PARLATIRLAR.ÜMİT FAKİRİN EKMEĞİ DİYELİM BEKLEYELİM.HEPİNİZE SAĞLIKLI ŞANSLI İYİ BİR HAFTA DİLİYORUM.

5.  Alıntı Originally Posted by waktanw Yazıyı Oku
    iYİ PAZARLAR ARKADAŞLAR. ŞU SABANCI SÜLALESİNİN KAĞITLARINA BAKTIM NE ALEMDELER DİYE.BOSSA SON GÜNLERİN PARLAYAN KAĞIDI OLMUŞ.BAKARSINIZ BİZİM LANET KAĞIDIDA PARLATIRLAR.ÜMİT FAKİRİN EKMEĞİ DİYELİM BEKLEYELİM.HEPİNİZE SAĞLIKLI ŞANSLI İYİ BİR HAFTA DİLİYORUM.
    Sayın Waktanw,

yanılımıyorsam Bossa ile sabancının bir alakası kalmadı satıldı bu nedenle parlayan yıldız hala Sabancı'da olsaydı alçak sürünme modunda olurdu aynı şey SASA 'da yaşandı

6. Sabancı'dan çıktı ama oldu...

Alıntı Originally Posted by Demisporlu Yazıyı Oku
    Sayın Waktanw,

yanılımıyorsam Bossa ile sabancının bir alakası kalmadı satıldı bu nedenle parlayan yıldız hala Sabancı'da olsaydı alçak sürünme modunda olurdu aynı şey SASA 'da yaşandı

Sabancı Bayındır'a sattı... Bayındır da Oğuz Tekstil' e sattı... Sonuçta Sabancı'dan çıktığı için aynen Sasa'da olduğu gibi yatırımcısı bayram etti... Biz mokyiyenler ne halt ettiysek girdik bir kere Afyon'a, ama Afyon bize girdi sanki !!

Günaydın.DEMİRSPORLU ve AFYONİST kardeşlerim bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. SA 'yı gördüğüm için hala sabancıların diye düşündüm.Demekki sabancı sülalesinden kurtulan primleniyor.Bizim rezil kağıtta sabancılara geçtiğinden beri geriye sayıyor.İzlemeye devam dostlar.Hoşçakalın.

Sabancılar'dan kurtulan BOSSA'ya bakarmısınız bugünde %10 üstünde primli.

Sayfa 199/956 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •