Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021
Arama sonucu : 165 madde; 161 - 165 arası.

Konu: CVKMD - CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Şirketimiz CVK Maden İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararı almıştır.

1. Şirketimizin 2022-2026 yılları için geçerli olan ve 175.000.000 TL (YüzyetmişbeşymilyonTL) olan mevcut kayıtlı sermaye tavanının, 12.500.000.000 TL (OnikimilyarbeşyüzmilyonTL)'ye çıkarılmasına ve kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin 2024-2028 yıllarını kapsayacak biçimde uzatılmasına,

2. Şirketimiz Esas Sözleşmesi'nin "Sermaye ve Payların Nevi, Devri" başlıklı 6'ncı maddesinin ekteki şekilde tadil edilmesine,

3. Esas Sözleşme değişikliği için Sermaye Piyasası Kurulu, T.C. Ticaret Bakanlığı ve ilgili diğer kurumlara gerekli başvuruların vesair kanuni işlemlerin yapılmasına ve gerekli izinlerin alınmasını takiben söz konusu Esas Sözleşme değişikliğinin yapılacak ilk Genel Kurul toplantısında onaya sunulmasına,

karar verilmiştir.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımıazla

2. %1900 sermaye artışı (bedelsiz )hayırlı olsun

3. abi adelde çaktılar akıllanmadı millet 1900 bedelsizin ne getirisi var atlayana geçmiş olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,439
    artık bedelsizler kabak tadı verdi adam gibi proje ile bedelli daha iyi ama iyi patronla olur sanırım daha ilk halka arzında burada mı yazdım hatırlamıyoum bu hisseyi en %1000 bedelsiz ile bölerler demiştim şu an da haklıyım da istenilen etki olmayacak gibi bence
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. adamlar operasyon yaptı patronla anlaşmadan olmaz bedelsiz haberiyle de malı küçük yatırımcıya kitledi. şelale olmuş aşağı geliyor

Sayfa 21/21 İlkİlk ... 11192021

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •