Sayfa 214/362 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 2892 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. dün info yüklü alıyordu..ondan önceki gün de yapı kredi 1 milyon lot almış idi..bakalım bu alanlar daha nereye kadar almaya devam edecek ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Arkadaşlar şimdi gelelim olaya
    Az önce mail attım greenx lansmanı ile ilgili gelen cevap

Henüz lansmanı yapılmadı. Platform canlıya alınacağı zaman KAP’ta bilgi vereceğiz.

İyi günler dilerim.

3. Ppkda bitse hayırlısıyla

4. Ppk derken sn.okan59?

5. Bistte faiz kararı baskı olusturuyorya onu demek istedim.beklenti satın alınmıştır ama yinede burası türkiye herkez 250 puan beklerken 500 puan arttırır.Belki satış baskısı yaratır.Bir an önce bitsinde herkes işine baksın.Piyasayı bozacak bişey açıklanması beklemiyorum ama bakalim belli olmaz

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün info yüklü alıyordu..ondan önceki gün de yapı kredi 1 milyon lot almış idi..bakalım bu alanlar daha nereye kadar almaya devam edecek ??
    Dostum ykb bugünde alımda info nun şuan için sesi çıkmıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Bistte faiz kararı baskı olusturuyorya onu demek istedim.beklenti satın alınmıştır ama yinede burası türkiye herkez 250 puan beklerken 500 puan arttırır.Belki satış baskısı yaratır.Bir an önce bitsinde herkes işine baksın.Piyasayı bozacak bişey açıklanması beklemiyorum ama bakalim belli olmaz
    Maalesef 500 baz puan artırdı 😔

8.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Maalesef 500 baz puan artırdı 😔
    Biz şu anda piyasadan pozitif ayrışıyoruz...bunun nedenini ben yüksek beklentilere ve yüksek potansiyele bağlıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 214/362 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •