Sayfa 23/992 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7930 madde; 177 - 184 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by misibere Yazıyı Oku
    parsanın istiraki aksu enerjinin enerji santralini satınaldı...
    Aksa enerji üretim aş'ye ait belen atik rüzgar enerjisi santralinin (res) 27 milyon dolara güriş inşaat ve mühendislik aş'ye satıldığı bildirildi.
    Aksa enerjinin kamuyu aydınlatma platformu'nda (kap) yer alan açıklamasında, geçen yıl kasımda 232 megavat kurulu güce sahip 6 rüzgar santralinin 259 milyon dolara güriş şirketler grubuna satışına yönelik anlaşmaya varıldığı hatırlatıldı.
    Satış işlemlerinin 7 nisan'da tamamlandığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
    "enerji piyasası düzenleme kurumu, ekonomi bakanlığı ve rekabet kurumu tarafından belen atik res'in satışı onaylanmış olup, güriş inşaat ve mühendislik aş'ye satışı 7 nisan 2017 tarihinde tamamlanmıştır. Satış bedeli olan 27 milyon dolar + kdv nakden ve defaten bugün tahsil edilmiş olup, belen atik res'e ait kredilerin kapatılmasından sonra kalan 66 milyon 408 bin 822 liralık satış karı, aksa enerjinin kısa vadeli yükümlülüklerinin azaltılmasında kullanılacaktır."
    hadi bakalım enerji işide tamam. Yeni fabrikaya. Herşey olumlu gidiyor.

2. borsa coştu, parsan tırt

3.  Alıntı Originally Posted by sinang1906 Yazıyı Oku
    borsa coştu, parsan tırt
    valla yaaa nasıl bir hisseye çattık yazıklar olsun yaaa gel kardeşim spek malları veriyorum 8,75 al ciddiyim.bu ne yaaa yeter.

4.  Alıntı Originally Posted by sinang1906 Yazıyı Oku
    borsa coştu, parsan tırt
    parsan tırt gibi düşündürmeye çalışıyorlarda olabilir böylesi birgünde hisseye baskı uygulayıpta mal toplamaya çalışmaları bu hisse beklentiler çok yüksek anlamına gelir bence ov uv ama işte sapredebilirsek. Hadi spek at şunu 8,75 üzerine yeter artık valla. Yayı çok gerdin sanki 9 tl vurucak gibisin.ytd.

5. borsa %3 arttı parsan,
    haber vereyim dedim.

6. bu bilançoda pek hayırlı görünmüyor ne diyelim vesselam...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. kendime kızıyorum parsan,sana kızmıyorum !

8. BU GERİ gelmeler neyin nesi. bi ileri iki geri yapmaya b aşladı. Arkadaşlar referandum sonuçları hisseyi nasıl etkiler sizce ? bu konuda fikriniz nedir? evet yada hayır durumu hissede sert hareketlere sebep olur mu ? YTD

Sayfa 23/992 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •