Sayfa 250/360 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 2873 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Bi başka sitede gördüm bir sürü yeni gelen 3.2 lerden alan ilk bu hisseyi aldığım zaman aklıma geldi onlarda yazmış güldüm 6 karı geçtik adamlar onu bi açılsın ilk hedef 13 leri koymuşlar orda da tabi sivrilik yapıp sordum hangi habere göre yada neye göre neyse üstad sağlıcakla kalın birazda avod da takılalım vanaylada vedalastik hh aslında olurmu olur 13 bile hiçbir şey 2 lerden 21 geldiyse hepinize bol kazançlar
    Sn. mrbrs, Avod tanımam bilmem etmem, belki daha da artar, ama yazmazsam içimde kalır diye yazıyorum lütfen yanlış anlamayın kısa sürede o fiyatlara fırlamış kağıtla ciddi risk almış olursunuz, benim şahsi fikrim para da karar da sizin tabi,

Sizede bol ve bereketli kazançlar dilerim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Hocam yıllardır burda bekleyip bile bile düşmesini izledik borsa sabır değil borsa araştırma ve risk işi bunu öğrendim burda çok bekleyen var zararı çıkarıp kaçmak isteyen bugün mesela avod harici Tire ykgyo bunlarada ASELSAN belki yüzde beş felan hepinize bol kazanclar

3.  Alıntı Originally Posted by mrbrs Yazıyı Oku
    Hocam yıllardır burda bekleyip bile bile düşmesini izledik borsa sabır değil borsa araştırma ve risk işi bunu öğrendim burda çok bekleyen var zararı çıkarıp kaçmak isteyen bugün mesela avod harici Tire ykgyo bunlarada ASELSAN belki yüzde beş felan hepinize bol kazanclar
    Daha önce söylediğim gibi Sn Mrbrs, para da karar da sizin tabiki, ama yazdığınız kağıtları görünce son dönemde bir forum sitesi aracılığı ile her gün 1 yada 2 kağıda benzer operasyon çektiklerini hatırlatmak isterim,

Bol ve bereketli kazançlar dilerim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. Abi soylediklerinizde haklısiniz ve tüm samimiyetimle takip ediyorum ama işte durumda ortada bugün yüzde 15 yeter

5. Bugun guzel bir gun olacak sanki burce-burva elele

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

Sayfa 250/360 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •