Sayfa 255/255 İlkİlk ... 155205245253254255
Arama sonucu : 2035 madde; 2,033 - 2,035 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Bugün başlar dont panic

2. Bugünkü Kap lar ve 10 mio geri alımla birlikte
    Eylül24.de alfas 250 loading….

3. Sinyallerini verdiği gibi ilk çeyrek 400 milyon zarar açıkladı, buna şaşırmadım ama sektörün rezalet durumuna ve açıklanan berbat finansallara rağmen, geri alım KAP bedelsiz 3 ayda %300 yükselecek postları nasıl atılıyor ona şaşırıyorum. Geri alım yapıp, hissesi aldığı fiyatların altında sürünen bir sürü şirket var, en yakın örneği smartg. Bedelsiz verse ne olacak, şirketin faaliyetlerine hiç bir katkısı olmayan bir hamle. 3 ayda %300 gidecekmiş, ortada fol yok yumurta yok hatta ikinci çeyrekte de zarar açıklar muhtemelen. İnsan utanır şunları yazmaya ancak bu kadar ısrarla yazılınca kasten algı amaçlı mı yazılıyor diye düşünüyorum. Ben şahsen kol bacak kesip çıktığım güne şükrediyorum ve halen "bu hissede her yükseliş satış fırsatıdır" görüşümü koruyorum. 70 civarlarında tutunmaya çalışıyor gibi ancak aşağısı uçurum ve eğer ikinci çeyrek zarar açıklayacak olursa uçurumdan aşağı düşüp 46 liraya temas etmemesi için bir neden yok kanımca.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Sayfa 255/255 İlkİlk ... 155205245253254255

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •