Sayfa 26/26 İlkİlk ... 16242526
Arama sonucu : 207 madde; 201 - 207 arası.

Konu: Döviz-Altın-Borsa-Vob-Varant

1. Bir alt makalede tekrarlı
    Son düzenleme : nihattt; 06-06-2024 saat: 02:46.

2. Ben bazı yangılı apselerime ad koydum. Sağ-sol kafatası yangısı siyon iterit-hardal gazlı beyin kanamalı ölüm veya felç, arka kafatası yangısı arsenikli ciğer çürütme pandemi, sağ-sol çene uçları yangısı masonik siyanür, kalp-üstü lenf bezi sertleşmeli kobra yılan zehir budala-buda kalp-krizi tozu, kasık kemikleri yangılı viyagra tozu prostat kanserojeni. Mevcut 2 diş kaplamam nazi-ladin lobisi, 1 kaplama ermeni-asala lobisi, 1 kaplama siyon lobisi.

Dünya pandemili 1M üstü ölüm, devalüasyon, borsa dipli 3 yıl süreli sağ-sol pazu kemik yangılı apsesi 15 barkfist çekerken 1 bile çekemeze düşürdü; sonra itfa olup, şu aralar 8-10 çeker oldum.

2023 şubat maraş-hatay-suriye 120B ölümlü deprem öncesi borsa dibinde mason çene kemiğimle nazi-ladin e ermeni-asala diş kaplamalı dip apseli 7/24 sonsuz çürüme ancak borsa tepesi ağustos 2024'te itfa olabildi.
    Aktüel kasım 2023 dipli gazze 40-50B israil katliamı süresince yine çene uçları, siyon ve nazi-ladin azan diş apselerim bugünlerde itfaya yaklaşmakta.

Emeklilere Mersln Ağız Diş Hastanesi hekimlerinin menfi tutumlarını ALO-184'e şikayet ettim, 3 günde geridönüş yapılacağı söylendi. Şikayetimin özeti:
    2016'da bu hastane hekimi Dr.Agah bey bir kök diş kaplaması yaptı. 2-3 kez kaplama düştü, götürdüm, tekrar yapıştırdı. Fakat 2 ay önce yine düştü, 1 ay beklemede bulamayınca, aynı dişe yeni kaplama yapılması talebiyle 19 Nisan saat 9.40'ta Dr.Ali Taş'a randevu aldım, film çekti, yorum yapmadan beni 11.30'a değin bekletti; sorunca "Filmine baktım, henüz ne yapacağıma karar vermedim, bekle, çağırırım," dedi. 1 saat daha beyhuda bekleyip ayrıldım.
    Dr.Fatih Bakkalcı'ya 25 Nisan saat 22.40'a randevu aldım, filmi inceledi, "Bu dişe kaplama gerekir, ancak ben protez yapmıyorum, şu listeden randevu al," diye başından savdı.
    Dr.Evrim Doğan Ertan'a 26 Nisan saat 15.30 randevusuyla uğradım, filmi inceledi, "Bu alt boşluğa 2 ayda üst diş uzamış, ya üst sağlamla alt birlikte kaplama yapılmalı yada sadece alta dolgu daha uygun olur, şu listeden doktor seç, ben emeklilere değil engellilere tedavi sunuyorum," diye başından savdı.
    Dr.Gülistan Turgut'a 6 Mayıs saat 11.00 randevusuyla uğradım, filmi inceledi, "Bu dişe kaplama yapılmalı, dolgu olmaz, şu protezci listesininden seç, gelmişken diğer 2 azı dişe dolgu yapayım," dedi, birini yaptı, diğerini de 20 Mayıs randevusunda bitirdi, sağolsun.
    Dr. İhsan Oral'a 17 Mayıs saat 17.30 randevuya uğradım, filmi inceledi, "Bu kaplamasız diş çürümeye başlamış, yanındaki 1985 yılındaki kaplamayı çıkarıp ikili kaplama yaparsak sağlam olur, düşme problemi olmaz, ancak her iki kök dişe de endodanti kanal tedavisi için, önce Dr.Fatih Bakkalcı'ya uğra, kanal sonrası bana tekrar randevu al," diye başından savdı. Ben ısrarla, endodantik kanal istemiyorum, ilerde problem oluşturursa o uygulamayı ozaman denerim, 2 aydır açık dişime biran önce müdahele olmazsa ağrılı çürüme artacak...
    Dr.Fatih Bakkalcı'ya 1 aydan önce mhrs/ALO-182 randevu vermiyor, kapalı.
    Bu arada 2-3 özel diş polikliniğine danıştım, film çektiler, "Gününde kalıp ölçüsü alır, kaplamanı birkaç günde tamamlarız, kaliteye göre 3.5 ila 6 bin TL alırız," dediler.
    23 Mayıs saat 17:30'da 2 aydır kaplamasız kalan dişim ağrımalı yüz şişmesi yapınca apar-topar Dt.İhsan ORAL'a uğrayıp, randevusuz kayıtla açık dişimdeki çürüme başlangıcını kazıyıp kaplama ölçüsü alıp, 1 haftada takmasını rica ettim. Tersledi, "Git 3&4 no'lu herbir diş için aylarca gecikmeli olsa da randevulu kanal tedavini yaptır, kendine başka protezci bul, ben artık 2-3 aylığına protez yapmıyorum," dedi. Acile muayene olup, ağrı kesici ve antibiyotik reçeteye eczanede toplam 150TL için üste 38 TL ödeyerek ilaçlarımı aldım. Hemen o akşam da özel Pozcu Dental'le görüşüp randevulaşıp, bir haftada yeni kaplamayı taktırdım, şimdilik şükür...
    Emekli aylığım sadece 11 bin, ve devlet doktorları genel diş, protez, endodanti, kanal, dolgu, tek kaplama, üst kaplama, çift kaplama, kararsızım, engelli, vardiyalı bahanesiyle 2 aydır birbirlerine paslayıp, özele 3-10 kuruşluk emekli maaşımın tamamını ziyan etmeme zorlayıp, emekliye hükümetin saygısızlığını aynen yansıtıp ayan-beyan dalga geçiyorlar. Bu doktorlar orada, hastaya tedavi sunmak değil, aksine yapılması gereken çok basit kaplama tedaviyi engellemek için konuşlandırılmışlar...
    Üstelik de özel yada devlet, yapılan dolgu veya kaplamanın da engeç 1 yıl sonra (dünya çapında)uzaktan tetiklemeli radroaktifli diş malzemesi zehir apse cehennemi ezasına katlanmayı sineye çekmemize rağmen, devletin emekliye böylesi kasıtlı düşmanca tutumuna ne demeli?..
    ----------------------------------- ePosta cevabı ----------------------------------
    SABİM Başvurunuz hakkında
    Tarih: 27.05.2024 Pzt 01:02
    Mersin İSM-Adsh CİMER<[email protected]>
    ​GİRİŞ: Başvurunuz değerlendirildi, protez uzmanlarıyla görüşüldü, hastalarını bilgilendirme vb yönlendirme konularında açıklayıcı bilgi vermeleri, empati kurarak düzeyli bir iletişime geçmeleri konusunda daha hassas olmaları istenmiştir.
    Dt.İhsan ORAL'ın savunması: "Tababet ve şuabatı san'atlarının tarzı icrasına dair kanun hükümleri gereğince hekim, tıbbi tedavi sürecini ne şekilde yönlendireceğine, tanıyı nasıl koyacağına, hangi tetkik-tahlilleri isteyeceğine tıbbın genel geçer kuralları dahilinde karar vermekte tam yetkilidir, buna istinaden ilgili uzmanlık dallarına konsültasyon veye tedavi için sevk etmektedirler, protez tedavisi için kanal tedavi uzmanımızdan randevu oluşturmanız gerekmektedir. Hastanemizde 3 Endodonti (Dr.Dt.Şenay YAŞAR ve Dt.Raziye YAVUZ YILMAZ ve Dt.Hamiyet ORUÇ) Uzmanı hekim olduğundan, hasta yoğunluğu oluşmaktadır, bu yoğunluğa bağlı, randevu oluşturma aralığı uzamaktadır. İl Sağlık Müdürlüğünden Uzman hekim ataması yapılması konusunda talepte bulunulmuştur. Hastanemiz, hasta, refakatçi–çalışanların hastanedeki yoğunluğu en az seviyede tutmak için; ayaktan hasta kabul etmemektedir."
    SONUÇ: Saat 10:00 da randevular güncellendiğinden, saat 10:00 da 182 MHRS randevu sisteminden randevu oluşturmanız durumunda tedavileriniz yapılacaktır. Ayrıca Mersin Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinin ilgili bölümünde de tedavilerinizi yaptırabilirsiniz. Çalışanların empati ve iletişim eğitimlerine katılmaları sağlanacaktır.
    Bilgilerinize...
    ------------------------ NOT -------------------------------------
    Empati, kendini diğerlerinin yerine eşitiymişcesine koyup, kendine nasıl davranılmasını istiyorsa, kendisinin de diğerlerine öyle davranma terbiyesi, demektir.
    Şirk koşulmaz, hesap rapor vermez, yegane vahit müstakbel kalleşlik rütbeliğine tapınanlardan, diğerlerini kul kukla kurbanlık köleliğe biaten düşürme sakatlama kozlama değil de empatik eşitiymişcesine davranacağı gafletine nasıl düşülür ki? İkisi birarada paradokstur, önce bu çelişkiyi çöz ki onlara verilecek empatik iletişim eğitiminden belki verim alınabilsin...

3. Borsa dipleri daima kapitalist-emperyalizmin kitlesel katliam, pandemi, devalüasyon, nükleer tsunami-deprem, savaşlar vb tasarlayıp tüm vahiy-tiyocu ibnirospu kuklalarının marifet-kerametmişcesine anlık ketum onaylamalarıyla kitabına uydurulup, sonrasında 3-5 satılmış yaşam-düşmanı kuklasını yatırımcı zengini gösterip, tüm gençliği müstakbel borsa dip katliamlarına heveslendirdiği dünya mezbahasıdır.
    Borsalar kapatılmalı, T.Piş Bnk. ziraata yada hazineye devredilmeli, 18 yaş üstü iş isteyen işsiz kalmamalı ve asgari ücretle endüşük emekli maaşı 1000$ olmalı; türkiye işgörenler cenneti yapılmalı...

4. Ben bazı yangılı apselerime ad koydum. Sağ-sol kafatası yangısı siyon iterit-hardal gazlı beyin kanamalı ölüm veya felç, arka kafatası yangısı arsenikli ciğer çürütme pandemi, sağ-sol çene uçları yangısı masonik siyanür, kalp-üstü lenf bezi sertleşmeli kobra yılan zehir nirvanacı budala-buda kalp-krizi tozu, kasık kemikleri yangılı viyagra tozu prostat kanserojeni. Mevcut 2 diş kaplamam nazi-ladin lobisi, 1 kaplama ermeni-asala lobisi, 1 kaplama siyon lobisi.
    Dünya pandemili 1M üstü ölüm, devalüasyon, borsa dipli 3 yıl süreli sağ-sol pazu kemik yangılı apsesi 15 barkfist çekerken 1 bile çekemeze düşürdü beni; sonra itfa olup, şu aralar 8-10 çeker oldum.
    2023 şubat maraş-hatay-suriye 120B ölümlü deprem öncesi borsa dibinde mason çene kemiğimle nazi-ladin ve ermeni-asala diş kaplamalı dip apseli 7/24 sonsuz çürüme ancak borsa tepesi ağustos 2024'te itfa olabildi.
    Aktüel kasım 2023 dipli gazze 40-50B israil katliamı süresince yine çene uçları, siyon ve nazi-ladin azan diş apselerim bugünlerde itfaya yaklaşmakta.
    ------------------------------
    Borsa dipleri daima kapitalist-emperyalizmin kitlesel katliam, pandemi, devalüasyon, nükleer tsunami-deprem, (yerel/dünya) savaşlar vb tasarlayıp tüm vahiy-tiyocu kuklalarının anlık ketum onaylamalarıyla kitabına uydurulup, sonrasında 3-5 satılmış mutlak kopyacı papağan zombi ya poposuna biat ya cihat kuklasını yatırımcı zengini gösterip, tüm gençliği müstakbel borsa dip katliamlarına heveslendirdiği dünya mezbahasıdır. Borsalar kapatılmalı; sağlık, spor ve hayat düşmanı hes'çi T.Piş Bnk. ziraata yada hazineye devredilmeli, 18 yaş üstü iş isteyen işsiz kalmamalı ve asgari ücretle endüşük emekli maaşı 1000$ olmalı; türkiye işgörenler cenneti olmalıdır...
    ------------------------------
    Rahmetli annemi siyonist iterit-hardal gazlı beyin kanaması 2007'de yürüyemez felç etti, 2014 (borsa dibi) ikinci beyin kanamasıyla da vefat ettirildi. Rahmetli babam 2010'dan itibaren nazi-ladin'in kapalı mekan arsenik neşriyle kronik zatürre ve 2018'de (devalüasyon arifesi) akciğer çürüme iflasıyla vefat ettirildi. Tüm dünya doktorları bu katliamları kadersel doğal beyin kanaması veya pandemiyle kitabına uydurup rütbeleniyorlar.

5. Emeklilere Mersln Ağız Diş Hastanesi hekimlerinin menfi tutumlarını ALO-184'e şikayet ettim, 3 günde geridönüş yapılacağı söylendi. Şikayetimin özeti:
    2016'da bu hastane hekimi Dr.Agah bey bir kök diş kaplaması yaptı. 2-3 kez kaplama düştü, götürdüm, tekrar yapıştırdı. Fakat 2 ay önce yine düştü, 1 ay beklemede bulamayınca, aynı dişe yeni kaplama yapılması talebiyle 19 Nisan saat 9.40'ta Dr.Ali Taş'a randevu aldım, film çekti, yorum yapmadan beni 11.30'a değin bekletti; sorunca "Filmine baktım, henüz ne yapacağıma karar vermedim, bekle, çağırırım," dedi. 1 saat daha beyhuda bekleyip ayrıldım.
    Dr.Fatih Bakkalcı'ya 25 Nisan saat 22.40'a randevu aldım, filmi inceledi, "Bu dişe kaplama gerekir, ancak ben protez yapmıyorum, şu listeden randevu al," diye başından savdı.
    Dr.Evrim Doğan Ertan'a 26 Nisan saat 15.30 randevusuyla uğradım, filmi inceledi, "Bu alt boşluğa 2 ayda üst diş uzamış, ya üst sağlamla alt birlikte kaplama yapılmalı yada sadece alta dolgu daha uygun olur, şu listeden doktor seç, ben emeklilere değil engellilere tedavi sunuyorum," diye başından savdı.
    Dr.Gülistan Turgut'a 6 Mayıs saat 11.00 randevusuyla uğradım, filmi inceledi, "Bu dişe kaplama yapılmalı, dolgu olmaz, şu protezci listesininden seç, gelmişken diğer 2 azı dişe dolgu yapayım," dedi, birini yaptı, diğerini de 20 Mayıs randevusunda bitirdi, sağolsun.
    Dr. İhsan Oral'a 17 Mayıs saat 17.30 randevuya uğradım, filmi inceledi, "Bu kaplamasız diş çürümeye başlamış, yanındaki 1985 yılındaki kaplamayı çıkarıp ikili kaplama yaparsak sağlam olur, düşme problemi olmaz, ancak her iki kök dişe de endodanti kanal tedavisi için, önce Dr.Fatih Bakkalcı'ya uğra, kanal sonrası bana tekrar randevu al," diye başından savdı. Ben ısrarla, endodantik kanal istemiyorum, ilerde problem oluşturursa o uygulamayı ozaman denerim, 2 aydır açık dişime biran önce müdahele olmazsa ağrılı çürüme artacak...
    Dr.Fatih Bakkalcı'ya 1 aydan önce mhrs/ALO-182 randevu vermiyor, kapalı.
    Bu arada 2-3 özel diş polikliniğine danıştım, film çektiler, "Gününde kalıp ölçüsü alır, kaplamanı birkaç günde tamamlarız, kaliteye göre 3.5 ila 6 bin TL alırız," dediler.
    23 Mayıs saat 17:30'da 2 aydır kaplamasız kalan dişim ağrımalı yüz şişmesi yapınca apar-topar Dt.İhsan ORAL'a uğrayıp, randevusuz kayıtla açık dişimdeki çürüme başlangıcını kazıyıp kaplama ölçüsü alıp, 1 haftada takmasını rica ettim. Tersledi, "Git 3&4 no'lu herbir diş için aylarca gecikmeli olsa da randevulu kanal tedavini yaptır, kendine başka protezci bul, ben artık 2-3 aylığına protez yapmıyorum," dedi. Acile muayene olup, ağrı kesici ve antibiyotik reçeteye eczanede toplam 150TL için üste 38 TL ödeyerek ilaçlarımı aldım. Hemen o akşam da özel Pozcu Dental'le görüşüp randevulaşıp, bir haftada yeni kaplamayı taktırdım, şimdilik şükür...
    Emekli aylığım sadece 11 bin, ve devlet doktorları genel diş, protez, endodanti, kanal, dolgu, tek kaplama, üst kaplama, çift kaplama, kararsızım, engelli, vardiyalı bahanesiyle 2 aydır birbirlerine paslayıp, özele 3-10 kuruşluk emekli maaşımın tamamını ziyan etmeme zorlayıp, emekliye hükümetin saygısızlığını aynen yansıtıp ayan-beyan dalga geçiyorlar. Bu doktorlar orada, hastaya tedavi sunmak değil, aksine yapılması gereken çok basit kaplama tedaviyi engellemek için konuşlandırılmışlar...
    Üstelik de özel yada devlet, yapılan dolgu veya kaplamanın da engeç 1 yıl sonra (dünya çapında)uzaktan tetiklemeli radroaktifli diş malzemesi zehir apse cehennemi ezasına katlanmayı sineye çekmemize rağmen, devletin emekliye böylesi kasıtlı düşmanca tutumuna ne demeli?..
    ----------------------------------- ePosta cevabı ----------------------------------
    SABİM Başvurunuz hakkında
    Tarih: 27.05.2024 Pzt 01:02
    Mersin İSM-Adsh CİMER<[email protected]>
    ​GİRİŞ: Başvurunuz değerlendirildi, protez uzmanlarıyla görüşüldü, hastalarını bilgilendirme vb yönlendirme konularında açıklayıcı bilgi vermeleri, empati kurarak düzeyli bir iletişime geçmeleri konusunda daha hassas olmaları istenmiştir.
    Dt.İhsan ORAL'ın savunması: "Tababet ve şuabatı san'atlarının tarzı icrasına dair kanun hükümleri gereğince hekim, tıbbi tedavi sürecini ne şekilde yönlendireceğine, tanıyı nasıl koyacağına, hangi tetkik-tahlilleri isteyeceğine tıbbın genel geçer kuralları dahilinde karar vermekte tam yetkilidir, buna istinaden ilgili uzmanlık dallarına konsültasyon veye tedavi için sevk etmektedirler, protez tedavisi için kanal tedavi uzmanımızdan randevu oluşturmanız gerekmektedir. Hastanemizde 3 Endodonti (Dr.Dt.Şenay YAŞAR ve Dt.Raziye YAVUZ YILMAZ ve Dt.Hamiyet ORUÇ) Uzmanı hekim olduğundan, hasta yoğunluğu oluşmaktadır, bu yoğunluğa bağlı, randevu oluşturma aralığı uzamaktadır. İl Sağlık Müdürlüğünden Uzman hekim ataması yapılması konusunda talepte bulunulmuştur. Hastanemiz, hasta, refakatçi–çalışanların hastanedeki yoğunluğu en az seviyede tutmak için; ayaktan hasta kabul etmemektedir."
    SONUÇ: Saat 10:00 da randevular güncellendiğinden, saat 10:00 da 182 MHRS randevu sisteminden randevu oluşturmanız durumunda tedavileriniz yapılacaktır. Ayrıca Mersin Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinin ilgili bölümünde de tedavilerinizi yaptırabilirsiniz. Çalışanların empati ve iletişim eğitimlerine katılmaları sağlanacaktır.
    Bilgilerinize...
    ------------------------ NOT -------------------------------------
    Empati, kendini diğerlerinin yerine eşitiymişcesine koyup, kendine nasıl davranılmasını istiyorsa, kendisinin de diğerlerine öyle davranma terbiyesi, demektir.
    Şirk koşulmaz, hesap rapor vermez, yegane vahit müstakbel kalleşlik rütbeliğine tapınanlardan, diğerlerini kul kukla kurbanlık köleliğe biaten düşürme sakatlama kozlama değil de empatik eşitiymişcesine davranacağı gafletine nasıl düşülür ki? İkisi birarada paradokstur, önce bu çelişkiyi çöz ki onlara verilecek empatik iletişim eğitiminden belki verim alınabilsin...
    ----------------------------------------------------------------------
    6 Haziran 14:00, ALO 150-CİMER şikayet başvurusu (1 ay'da Mersin İl Sağlık Md.ifadeler alınmalı).
    ----------------------------------------------------------------------
    30 yaşına değin iyi-kötü şirk ve çoğulcu meclis koşulur arkadaşlıklar, rızalı sevişme ve sportif turizm anlayışı geçerli, yeterli ve tatminkarken, çürüme ve ayarsız-dümensiz beden deformasyonunun azmaya başladığı 35'ler sonrası kendinden tiksinen intiharcı-cinnetçi ibnirospular sözde başkan-peygamber-müstakbelallahlıklarına toz kondurmaz, şirk ve meclis koşulmaz ketum (popolarına) biatçı mümin-müşteri düşüremezlerse, anında düşman kafir cihat fetih-fatih katile dönüşüp, tüm (sözleşmeli) ilişkileri sözde uyanık kalleşliğe (kişisel-kitlesel katliam, devalüasyon, 2 ayda düşen basit diş kaplamasını yenileyememe vb) çeviriyorlar. May god damn you!..

6. Allah belanı vermesin emi!.. Sana henüz, yanki şeyh tayyip gibi allah'tan talimatli, mutlak kopyacı vahiy papağan zombici biat-cihatçı resul'luk nazil olmadı mı, nirvana mertebeli allahla konuşmak yerine hala torununun çocuğu farazasıyla mı konuşma tenezzülündesin? Yuh olsun sana becerksiz!..

7. 1800'lerin 2.yarısında dinci ve ego-alt/üst-benlik mümin-müşteri terapisti, mutlak-ebedi rahat-felah nirvana-cennet allah-katı vaadli, hes (hayat eve sığsın) kodlu siyonist Freud'un arkadaşı alman Nitzcshe filoloji profesörü olarak emeklilik sonrası önce avrupayı sonra tüm dünyayı indirimli hotel/hostellerle turistik gezmeye koyuldu.

İleri yaş diş ve kemik yangılı apseler; mide-barsak gazlanma, ishal ve istifrağ; kapalı-mekan arsenik gripal; siyon iterih-hardal gazlı şiddetli başağrıları ve felcimsi kramplar; kobra zehir tozlu kalp çarpıntılı baygınlıklar vb nedenlerle sadece birkaç güney avrupa ve kuzey afrika ülkesini gezip vefat etti; dünya emekli hostel gezginciliği ideali kursağında kaldı.

Siyonist hes peygamber-müstakbelallah popo satışlı tanrı devletleri sapıklıkları riske giriyor diye amerikaya çöreklenip bir-iki dünya savaşları sonrası örtülü her dip kitlesel katliamlı dünya borsasını kurup, herkesi de 7/24 kısa/uzun varant rüşvetçili vahiy-tiyo papağan-kukla popo satıcısı yaptılar.

Amerika pandemiyle imha ettiği emeklisine 1000$ vermezken güçlü avrupa işçi-emekli sendikal birliği, toplu sözleşmelerle hangi (kapitalist cumhuriyetçi veya sosyal demokrat) iktidar olsa da emeklisi Hans'a&Ulrich'e ortalama 2000€ maaşla Nitzcshe sportif-sağlıklı-uzun-yaşam idealli emekli-dünya-gezginciliğine teşvik etmekte, gazzeci yaşam katili siyonistleri kudurtmaktalar.

Sayfa 26/26 İlkİlk ... 16242526

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •