Onemli Gunler Banner
Sayfa 285/654 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Kapanisa yakın 6.90 dan 9.999 lot alındi... Mesaj mi vermek istiyorlar acaba... Ciro 99 milyon gelmesin 🤣🤣🤣

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Cigerci bey... Kime laf sokuyorsunuz... Acik olun.... Lafı dolandırmaya gerek yok...
    birilerine laf soktuğum doğrudur
    ama bu siz değilsiniz
    onlar foruma yazmazlar sadece okurlar
    alınmanıza gerek yok

3. Ben üstüme alnmadim. Zira ne Anadolu dan işlem yaparım ne de düşsün diye beklerim.... Ama merak ettim kimmiş diye... Ondan demistim

4. Ama bu Anadolu daki arkadaşin bi bildiğimi var yoksa o da bizm gibi "iyi gelecek tahmini" üzerine mi mallandi acaba?

5. Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

6. durdo bildiginiz karton ambalaj yapmıyor
    sofistike ürün üretiyor
    yapılan yatırımlar
    bu yönde

7. Borsada bilançosu fiyatlanan firma varmı diye soran olursa Durdo yu soylersiniz. Fiyatlanan gelmesi muhtemel guzel bılanço ama beklenen yada beklenen fazla gelecek olan bilanço firmayı hakettiği değeri vermeye devam edecektir.

Bu fiyatlar gelecek olan bilanço ve karlılık açısından çok kötü hakeettiği yerler değil maalesef, ama tarihi zirvesi olan 7,50 yakın olması sebebiyle korkanlar olacaktır.

Ama en çok sevidiğimiz yatırım metodu olan şu hisse çok düştü alalım dan, bu hisse niye yukselıyor bir bakalıma geçiş olması dileğiyle,

8. Beklenti var ama bu kadar zayıf haçim çok şaşırtıcı gerçekten...Hoş bakıyorum takipcide bugun 8 kişiyi geçmedi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 285/654 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •