Sayfa 305/975 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. böyle risklerle dolu konjöktörde f 35 s 400 irana yaptırım

dolar kuru faizler enflasyon istanbulda yeniden seçim vesaire vesaire varken

karı yakalamıssın treyd etmeyen gitsin kumda oynasın bana sataşmasın

2. patron hısselerinde pastayı takası iyice kurcala

sana ne yapman gerektığini mutlaka söyleyecektir

bunun içinde yıllarını önce vereceksin sonra para kazanacaksın

işin sırrı burada saklı

3.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    böyle risklerle dolu konjöktörde f 35 s 400 irana yaptırım

dolar kuru faizler enflasyon istanbulda yeniden seçim vesaire vesaire varken

karı yakalamıssın treyd etmeyen gitsin kumda oynasın bana sataşmasın
    Seni sevmeyen ölsün baldayı,

hürmetler..

yatırım tavsiyesi değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Seni sevmeyen ölsün baldayı,

hürmetler..

yok yok ölmesinde zarar etsin

bır atasözü derki dayıya sataşma zarar edersin puhahaha

5. Burda sıklıkla yazanlardan tavsiye bekleyenler hata eder.
    Ben patronun sosyal medyayı mal taşıttırma amaçlı çok iyi kullandığını söylemiştim.
    Aynı mantıkla burayı canlı tutup, canlılığını kulllananlar da olacaktır. Normaldir. Ben şahsen sessizliği seviyorum, tarz meselesi.
    Mal taşıyanlar için de 1.10-1.28/30 aralığını vermiştim.Hamallık yapmayın demiştim. Son 6 ayda 1.15 ortalama ile bile mal alanların taşıma maliyetleri ile gerçek maliyetleri 1.27'lerde. Daha eskileri saymıyorum bile.
    1.09 altında ve 1.30 üstünde yorum yaparım demiştim. 1.09 altında yaptım, üstüne giderse yaparım. Ama 1.24-1.30 aralığında nasıl davranacak çok önemli. Bu sefer geçecek diyenler alsın. Bu sefer de geçemeyecek diyenler, alt banda alım yapmayı beklesinler.
    Kimse kimseye %100 karlılığı garanti edecek durumda olamaz burada.

6. Mevlana Celaleddin-i Rûmi Sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır der.

Bu sözün farklı bir versiyonunu da duymuştum Sen ne söylersen söyle, bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    Mevlana Celaleddin-i Rûmi Sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır der.

Bu sözün farklı bir versiyonunu da duymuştum Sen ne söylersen söyle, bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Ben bu konuda şöyle diyorum sevgili baldayı,

"Senin ne anlattığın önemli değil, karşındakinin senin anlattığından ne anladığı önemli".

Saygılarımla..

8. Niye bu kadar tepki veriyorsunuz anlamakta zorlanıyorum, yıl sonu bilançosu tahmininiz tutmadı kimse hani sen yıllarını vermiş tin bu şirketi senden iyi tanıyan yoktu nasıl bu kadar uzak tahminde bulundun demedi. Uzuncuym ben deyip aralardada sürekli trade Edip para kazanıyor sunuz yani hiç kaybetmiyorsunuz ama bu kadar inandığıniz hisseyi yerine koyacağınız dan eminsiniz. Ben şahsım adına ya arkasından bakarsam diye trade yapamıyorum mesela...

Sayfa 305/975 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •