Sayfa 314/996 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Korsanmiyiz biz ya
    Cin tonik hupletelim
    Korsan taxi bile yapmadik

Saka maka

Bu virus karacigeri seviyo

Limonlu enginar
    Su

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Moruk dostum mutassıp bir bakış açısını bırak artık, zaman değişti bak.
    Üç defa cumaya gitmeyen dinden çıkar bile hurafe oldu.
    Devir başka devir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Arkadaşlar affınıza sığınarak ....bir cuma gitti....bu vürüs kaosu ilerlerse ki ilerleyecek...

İki cuma daha giderse ....

Benim bildiğim 3 cuma kılınmadığı zaman dinden çıkılıyor sanırım....!!!!!!!!!!

Bir bilen...yada bilenler...!!!!!!!!
    CAİZ DEĞİLDİR

Açıklamada, insanlara virüsün geçme tehlikesi olasılığından dolayı cuma ve namazların cemaatle kılınmasının şeri olarak gerekmediği ve bunun caiz de olmadığı vurgulandı.

Mısır'daki Ezher Büyük Alimler Heyeti'nin verdiği fetvada da cuma namazları ve cemaatle namaz kılmanın askıya alınmasının caiz olduğu aktarıldı.

Biliyorsunuz bir tarafı açık kalmış konuyu sevmem, bu konuya da fetvamızı verelim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Şaka bir yana romanlarda cinlen kinini karıştırıp içenleri okumuştum, ben kinin acı deye böyle yaptıklarını zannediyordum, demek ki cinin de bir etkisi varmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Corona ilacını zamanın da almak çok önemlidir, ben mutfağa uzar cigaramı içip ilacıma başlayayım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Ahmetg Guest
    konuyla uzaktan yakindan alakasi yok ama dolar 6.56

6.  Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Italyadaki son vakalarda sanılanın aksine, yoğun bakımdaki hastaların yüzde 25 inin 50 yaş altı kişilerden oluştuğu belirtilmiş.
    Bazen istatistik bu tür yeni salgınlarda yanıltıcı olabilir,yaklaşık 30 sene önce mesleğe ilk başladığım yıllarda ateşli bir hastalık geçirdim,bir tür grip olduğunu düşünüyorum,cuma akşamıydı ateş o kadar yükselmişti ki,kendi kalp sesimi duymaya başladım hayatımda ilk kez(umarım son da olur)pazartesi görece daha iyiydim,beni gören ,rapor vermemesiyle bilinen kurum doktoru,bir hafta istirahat ve bir sürü ilaç vermişti,genç ,sağlıklı her hangi kalıtsal sorunu olmayan biriydim,bence de bu tür yeni hastalıklar karşısında sadece genç olmakta bir kurtuluş yolu değil,herkes azami dikkatli olmalı...

Viop topigine hasarat dadandı, eskilerden biri beni iyi tanıyor çünkü, fakat kim çıkartamadım?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bazen istatistik bu tür yeni salgınlarda yanıltıcı olabilir,yaklaşık 30 sene önce mesleğe ilk başladığım yıllarda ateşli bir hastalık geçirdim,bir tür grip olduğunu düşünüyorum,cuma akşamıydı ateş o kadar yükselmişti ki,kendi kalp sesimi duymaya başladım hayatımda ilk kez(umarım son da olur)pazartesi görece daha iyiydim,beni gören ,rapor vermemesiyle bilinen kurum doktoru,bir hafta istirahat ve bir sürü ilaç vermişti,genç ,sağlıklı her hangi kalıtsal sorunu olmayan biriydim,bence de bu tür yeni hastalıklar karşısında sadece genç olmakta bir kurtuluş yolu değil,herkes azami dikkatli olmalı...
    Yazdiklariniz son derece doğru, yaklaşık 25 yıl kadar önce ömrümde bir defa grip oldum, o gün sabah doktor yerine mezarlığa seni gömmeye gidiyoruz deseler giderdim, o derece yâni.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 314/996 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •