Sayfa 321/332 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

1. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. Benim burda minicik hisse var. 1000 lot bile değil. Yanlış yönlendirmek istemem. Dahada yazmam. Başlığa yazayım dedim. En iyisi sessizce okumak. Saygılarımla

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Alıcı: soktas

Sayın Muharrem Kayhan'a sunulmak üzere,
    Yıllarca size güvenip yatırımcınız oldum.İyi günde kötü günde hep hissenizdeydim.Ama gelinen noktada,yıllarca beklentisi içerisinde olduğumuz Efeler çiftliğinin halka arzında,bizim gibi yatırımcıları satmanız affedilir gibi değildi.Efeler çiftliğinin bugünkü değeri en az 1.5 milyar iken (Bunu kendim değil 3 değişik hatırı sayılır analiste yaptırdım) bunu 4 te bir fiyata halaka arz etmeniz anlaşılır gibi değildir.Orada yapmak istediğiniz aslında belli.bu halka arzda belli ki yatırımcıya cüzi hisse satıp hisseyi 3-5 katına çıkaracağınızdan adım kadar eminim.Tamam bunu yaparsınız da,Allah size o parayı yedirir mi onu düşünün bence.Fabrikanıza kuruluş aşamasında ortak olan köylüleri nasıl perişan ettiğinize bizzat şahidim.Nasıl ki onların ahı tuttu şirketiniz yerlerde sürünüyor,şimdi de bu operasyonunuzun sonucunda yeni ahlar alacaksınız ve Allah'ın en ağır tokadını yiyeceksiniz.Bundan şüphem yok.işte o zaman ben dünyanın en mutlu insanı olacağım.
    Böyle bir şirkete ortaklığımı cuma günü hisselerimi satarak sonlandırdım.Al hayrını görme inşallah.

NOT:Bunu patrona mail attım.

3. Zaten kotu qdamin isleri hep kotu gider. Belliki bu kayanlarda hic iyi niyetli degiller ki isleri de dogru gitmiyordur. Hep bedua aliyorlar . Birinin fegilse diger birinin ki tutar.

4. Şu halka arz arifesinde hissenin dustugu duruma bak ya. Sizde hiç utanma sikilma yok mu ya..

5. İnanin kim ne derse desin bistin en adi şirketidir diyebilirim. YTD.

6. Soyunuz sopunuz kurusun.

7. Ey sokaş sahipleri niye üç maymunu oynuyorsunuz. Nedir bu millete bela ettiginiz hisseniz hali. Niye sahip cikmiyorsunuz. Uran.a duygunuz yok mu sizin.

8. 5 liraya yükselebilir.

Sayfa 321/332 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •