Sayfa 331/944 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 7545 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,570
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Kutlu olsun
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Değerli FROTO yatırımcı abilerim, ablalarım hepinize selamlar, platforma yeni katıldım.22 yaşımda Uzun vade portföyümü oluşturma kararı verdim ve araştırmalarımı yaptım, buradaki herkesin çok değerli bir şirkete ortak olduğunu düşünüyorum, yakında bende en uygun durakta aranıza katılacağım inşallah.

4.  Alıntı Originally Posted by GençYatırımcıı Yazıyı Oku
    Değerli FROTO yatırımcı abilerim, ablalarım hepinize selamlar, platforma yeni katıldım.22 yaşımda Uzun vade portföyümü oluşturma kararı verdim ve araştırmalarımı yaptım, buradaki herkesin çok değerli bir şirkete ortak olduğunu düşünüyorum, yakında bende en uygun durakta aranıza katılacağım inşallah.
    Hayırlı olsun.

teşekkür ederin İnşallah öyle olur
    Mal sahibi, mülk sahibi hani bunun ilk sahibi ?

6. Twitterda battık, .....ford-volvo-vw topu motorola, nokia, panasonic, sony misali batıyor tesla -byd arşa çıkıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Twitterda battık, .....ford-volvo-vw topu motorola, nokia, panasonic, sony misali batıyor tesla -byd arşa çıkıyor...
    Bora özkent Tesla fanatiği ve yatırımcısı olarak geleneksel otomotiv firmalarını her gün batırıyor. Haklı olduğu noktalar olsa da(Çinli elektriklerin agresif gelişi , Ford'un elektrikli taraftaki zararı vs.)ama bence manuplasyona girecek kadar insanları yönlendirmeye çalışıyor. Ona kalsa bitcoin arşa çıkacaktı...

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,379
    elektrikli kamyon işinde ciddi galiba!
    https://www.youtube.com/watch?v=HEJbVDWHkxw
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 331/944 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •