Sayfa 34/1001 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. hbank da gelecek olan rallinin kokusunu alıyor musunuz ?
    *
    cuma günü bankada pattern yeni dip yaptırılarak fake bir iniş yapıldı.
    *
    tüm teknik nasıll düştüğünü açıklamak bir yana bariz fake olduğunu bağırıyordu.
    *
    dolarda algoritmik yukarı vuruşlar o kadar benzerdi ki.
    *
    leblebilere geçen öğretmiştim.
    *
    dolarda ki graş
    *
    banka rallileri
    *
    oy oy oy oy
    *
    lord olarak topraklarımı gene genişletiyorum.
    *
    fakirlere yardımı unutmam.
    *
    1.Lord-CayCi

Geçen Kasım'da Trump'ın gelişiyle başlangıçta tüm EM paralarında Dolara karşı bir değer kaybı gerçekleşmişti..TL ve MXN'de değer kaybı bir süre daha devam etsede sonraları EM'lere akan paradan onlarda nasibini almıştı..

Bu son hareket şimdilik top yekün bir hareketmiş gibi gözüküyor..tüm EM'lerden az-çok para çıkışı var..çıkışın devam edip etmeyeceği önemli..

Şayet seneye QT'ler yüzünden global para havunda azalacak miktarı yabancılar ciddiye alıyorlarsa, aralıklarla da olsa bu çıkış devam eder..nihayetinde şu ana kadar EM'lere 5-10 milyar sokmadılar değil mi?

katarın uzunluğu çok büyük..bakalım takip edelim..ne karar verecekler..

tc bankalarına kesecekleri ceza her neyse. ne kadar tatminkar olabilirki. bunu borsada yapsalar daha çok kazanırlar gibi. bakalım bindikleri dalı keseceklermi. ytd.fed tutanaklarındaki çalışanların söyleminden enflasyonun yükselme eğiliminde olmadığını 2. 3. artırımların sözkonusu olamayacağını diye bir alıntı yapacaktım ama kaynak aklıma gelmedi.

Rakamlarla konuşuyorum ki daha anlaşılır olsun..ancak bir şey farketmiyor..yazılarda bir süre sonra siliniyor zaten..iyi geceler sana..

Not: ben sordum mezuniyetini cevap vermedin..sen sordun mezuniyetimi ben cevap verdim..o kadar..

, ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yahu ne nefes tüketiyorsunuz.

Herkesin yatırım kararı, karı zararı kendisine.

Başkasına hesap mı vereceğiz.

Burada ahlak, olmadı mantık ve ekonomi, olmadı matematikle, ülkenin bu döneminde, doğru yanlış ABD dolarına yatırım yapmayı uygun bulmuş insanları kararlarından döndürmeye çalışmak, eğer bir misyon değilse nedir biri bana anlatsın...

Yok, bu başlıkta bu amaçla yazı yazmayı, amaçsız ve boş hayatımızda bir "bildirici" saygınlığına dönüştürmeye çabalıyorsak vay bana vaylar bana...

Bence herkes kendi işine bakmalı.

Herkes kendi tercihinde özgür.

ABD dolarını piyasadan kimseye sormadan, icazet almadan alıp satabiliyorsak, bu başlıkta da kimseye bu konuda hesap verme zorunluluğumuz olduğunu sanmıyorum.

Ahmet, Mehmet, bir çok kişi, bu her yönü ile yanlış,ülkeyi ve de kendimizi batıracak ABD doları tercihimiz dolayısıyla bizleri insaniyet namına uyarmayı görev edindiler bir zamandır.

Ne yapsak, rica minnet kar etmiyor.

Forum yöneticilerinin ısrarı boşuna.

Ne yapsak nasıl etsek de bu uyarıcı vatandaşları "huzura ve de başlıktan uzağa" kavuştursak bilemiyorum.

7. Bu baslik forumdaki en populer basliklardan biri, belki de en populeri. Hele bu baÈ™liğa zıt acilanlarda yaprak kımıldamıyor. Durum boyle olunca ahlak zabıtaları���� cirit atiyor tabi.

8. Powell yüzde 55 Yellen yüzde 18

Amerikan Merkez Bankası (Fed) Başkanlığı için 5 aday arasından Jeromew Powelın ismi öne çıkıyor. ABD Başkanı Donald Trumpın Fed Yönetim Kurulu Üyesi Powellı bankanın başkanlığına aday göstereceğine yönelik beklentiler güçlendi.

http://www.gazetevatan.com/powell-yu...12845-ekonomi/

süregelen durumun devamını isteyen ona göre dibine kadar pozisyon almışların keyfini yerine getirecek süper haber...
    Ama o kesimin hesabında Trump'ta yoktu ki...
    Ama maşşallah hemen de uyum sağladılar.Kaka Trump oldu King Trump...
    Saadet zincirleri hiç bozulmayacak.

Sayfa 34/1001 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •