Sayfa 34/281 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2241 madde; 265 - 272 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    kapanışta kayıtlı haberi gelir mi ki grafik haber var diyor sanki
    ben bekliyorum bu akşam olmasa da haftaya büyük bir ihtimal diyorum spk bir kelek yapıp da uzatmazsa bir çok hissenin de kayıtlısı dolmuştu kayıtlıları artırdılar ve bedelsizi de yapıştırdılar peşinen sıra bunda ama bu ödenmişi de aradan çıkartmak için çifte bayram üjdesi verir ümidiyle
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. haber öncesi yayı germeye devam diyor bu hafta büyük bir ihtimalle d*****n kuyrugu kopar diye ümit ediyorum tabi benimkisi sadece ümit gerçegi patron söyleyecek biz dinleyecegiz der hadi gari bre patron da derim
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. Başlasın artık yeter bu kadar yatay hareket

4. egeen sayesinde hafif yeşil yaktı. yine tam kuyruk günlerine döndük.
    bakalım bi haber çıkacak mı bu hafta ?
    elimdeki hisselere hiç dokunmadan bekliyorum. ( endeks rallisini kaçırıyoruz ama olsun )

gerçi kayıtlıdan çıktım diyip döküp,seneye hiç beklenmedik anda da patlatabilir bedelsizi.
    ama bosch adı altında bunu yapma be bi zahmet. bari sermaye tavanını yükselt..

yalnız şu endeksi kaçırmak da sinir bozucu
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,379
    Fordun elektrikli işini yapacak şirket neden duruyor?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. christmas`da girecekler. Yurtdışıdan YK üyesi varsa şimdiye kadar karar almış olması lazımdı
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Fordun elektrikli işini yapacak şirket neden duruyor?
    bunu bilmeyen 4500 den alan sabırsız arkadaşları dökmek için duruyor olabilir.
    haa bi de vbts olayı varr.. piyaasada deli gibi kredi dönüyor diyorlar.
    kredili işlem çoksa, krediye açık olmayan senetleri görmezden gelmeleri normal.
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8. bunu bilmeyen 4500 den alan sabırsız arkadaşları dökmek için duruyor olabilir.
    haa bi de vbts olayı varr.. piyaasada deli gibi kredi dönüyor diyorlar.
    kredili işlem çoksa, krediye açık olmayan senetleri görmezden gelmeleri normal.[/QUOTE]

sn mercek2 sürekli seans içi yukseltiyorlar, seans sonu düşürüyorlar sanki sn joker dediği gibi dökme ve toplama yapıyorlar gibi

Sayfa 34/281 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •