Sayfa 348/759 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Koca bilici grup a hic yakışmıyor,borsadan cekseler adlarina leke gelmez,
    Yazık,haftada bur operasyon,10 kd yukari sonra asagi,
    Yazik

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu hissede 300er bin civarı paket yapan ve 6 aracı kurumda hissesi olan arkadaşlar bana ulaşabilir mi?
    illegal birşey yapmam ve sevmem, legal bir çözüm için görüşeceğim. hissenin bu durumundan şikayetçi değilseniz irtibata geçmeyiniz.
    şeker,ykb,gedik ve oyak ta işlem yapan bazı arkadaşlara da 2 çift sözüm var. anahtarlarınızın çoğu elinizden gitti. artık çabalamayın, gerçekten satacaksanız anlaşılır şekilde kademeye yazın hisseleri.her gün ekran izlemediğim için anlaşılır şekilde yazın diyorum. hem satıp hem de bu kadar uğraşanı da bu taktikle hiç görmedim. ne için mücadele ediyorsunuz hiç anlamıyorum. siz birşey diyecekseniz diyin, mesajınız alınmıyor.artık bizden mi devir geçti siz mi dinozor oldunuz anlamıyorum ki.
    kimse öküz altında buzağı aramasın. bu lotlara sahip değilseniz zaten ne dediğimi anlayamazsınız.

Bist'in yüzkarası bir kağıt. Tepkisizlik dizboyu. Ahlaksızlık gırla.
    Ölmüş de mübarek ağlayanımız yok.
    Böyle şirketleri Bist'e almak büyük hata. Tam bir ömür törpüsü yani...
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

Geh bili bili, geh geh geh...
    Kurban da yaklaşıyor. Bari seni kurban edeyim, ben de sen de kurtulalım diyorum.
    Ne dersin?

5. Syn DONJU 300 bin degilde halk agırlıklı 130 bin var bende 80 bini cok uzun vade paket ve tamamı borsa karı olduğu için gun içi bakmiyorum bile....

6. Uzun süren takip sonunda bugün 1.36 'dan giriş yapmak kısmet oldu.

Yüklü döviz borcuna rağmen çok iyi kar açıklayan Vesbe de biraz tetikledi beni.

Ikisi aynı kategori de sayılacak hisseler değil tabiki ama blcyt faliyet karına göre çok ucuz ve dövizden gelecek zararda fiyatlandı bence.

Biraz daha aşağı gelirse bir ek alım daha yapıp beklerim. Kısa vade olmasa da orta ve uzun vade iyi olacak diye ümit ediyorum.
    Ytd

batik65 Guest
     Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Geh bili bili, geh geh geh...
    Kurban da yaklaşıyor. Bari seni kurban edeyim, ben de sen de kurtulalım diyorum.
    Ne dersin?
    Bunca sabırdan sonra hiç doğru bir karar olmaz diye düşünüyorum....

Güzel tercih Talebe Kardeş. Bizim maliyet çok yukarıda kaldı maalesef. Bu sefer 1,90 altına inmez diye bekliyordum, stop da olmadık.
    Blcyt'dan ikinci defa kötü dayak yiyorum.
    Faaliyet karının çok iyi geleceğini düşünüyorum. Ancak dönem karı borç nedeniyle eriyebilir.
    Bundan önceki çeyreklerde faaliyet karı/dönem karı oranı %55-65 aralığında olmuş genelde.
    Bunun altına sarkmaz ise yeniden ivmelenebilir.
    Hatta, mali yapısının borçtan dolayı bozulmadığı görülürse ciddi güven gelebilir ve eski zirveleri egale edebilir yeniden.
    Son 10 gün. Bekliyoruz bakalım...

Sayfa 348/759 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •