Sayfa 349/859 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 6868 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Anahtarını alırım diyecek bir baba yiğit çıkmazsa

Bu ve avanesi hisseyle istediği gibi oynamaya devam edecek

Adam şu ortamda bile şirketinin değerlemesi ne sıcak bakmıyor

Ben öyle anlıyorum

2. Kendi düşen ağlamaz.
    Cahillik mutluluktur!

3. Bugunun alan satan kurumlar hangileri?
    selamlar.

4. vay emenuke

piyasa +1 di. bi baktım -1 olmuş..

haber varmı acaba.

5. çift dip desdeği 619 imiş.

altında kapanış yaptık.

yarın üzerine atıp kalırsa ne ala.

yoksa çift tepe düşüş hedefi 585 tl dir

tabi olacak demek değil

ama olabilir.

aynı zamandada düşüş tirendimiz oldu.

tabi bence.

https://invst.ly/rinha

saatliktir.

6.  Alıntı Originally Posted by midnight Yazıyı Oku
    Beklediğim gibi 650'lere takılıp dinlenmeye başladı. Açıkçası nerede biter, nereden döner bişey demek güç. Fakat benim stratejim şu olacak:

1- Yarın düşük açıp 600'leri denemeye gelirse 650'den sattıklarımı 600'lerden yerine koymayı denerim. Ama tedbirli tutarım. Çünkü Kent her an, her saat dağılabilir.

2- Direkt yukarı açarsa ise yine yeterince dinlenmediği için 650'leri kolay aşmasını beklemem. Oralardan dönerse de orta vade kağıdın bir süre yataya bağlayacağını beklerim.

Güzel kazandık, bence kızılan kadar tahtaya taş konulmadı, sağlıklı hisselerde olacak dinlenmeler bunlar

Herkese iyi kazançlar.
    Dün paylaştığım 2. senaryonun gerçekleştiği bir gün oldu. Dolayısıyla 650'lerden sattığımı tekrar almam için bir neden yoktu. Geçen haftadan beri 650'lerin Karton için dönüş yeri olabileceğini düşünüyordum kendi adıma.

Yarın için 600'lerin altına sarkması şaşırtıcı olmaz. Endeksin durumuna göre oradaki kalıcılığı, satıcı iştahını takip ederek, tekrar 600 üzerine atmasına oynayabilirim. Fakat hala hareketin bir süreliğine yatay seyretmesini bekliyorum. Eğer 600 altında bir deneme sonrası güçlü bir şekilde 600 üzerine atarsa çok olumlu olur ve tekrar alıcı olurum. Yoksa ibr süre destek için izleyeceğiz. Herkese bol kazanç

7.  Alıntı Originally Posted by midnight Yazıyı Oku
    Dün paylaştığım 2. senaryonun gerçekleştiği bir gün oldu. Dolayısıyla 650'lerden sattığımı tekrar almam için bir neden yoktu. Geçen haftadan beri 650'lerin Karton için dönüş yeri olabileceğini düşünüyordum kendi adıma.

Yarın için 600'lerin altına sarkması şaşırtıcı olmaz. Endeksin durumuna göre oradaki kalıcılığı, satıcı iştahını takip ederek, tekrar 600 üzerine atmasına oynayabilirim. Fakat hala hareketin bir süreliğine yatay seyretmesini bekliyorum. Eğer 600 altında bir deneme sonrası güçlü bir şekilde 600 üzerine atarsa çok olumlu olur ve tekrar alıcı olurum. Yoksa ibr süre destek için izleyeceğiz. Herkese bol kazanç
    Tebrikler sn midnight..bana da bu senaryo muhtemel geliyor..yarin 600 altina sarkar üstünde kaparsa olumlu olur yoksa bir sure debeleniriz 540-600 bandinda sanki..ben de alis icin bekliyorum biraz daha izleyecegim..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    ...ben durdo patronu ve kasad başkanın sözlerini baz alıyorum bildiğim kadarıyla durdo bizim müşterimiz
    ...Duran Ofset ile ilgili ifadenizi sonradan farkettim araştırıp baktığımda doğru.ABD ye düzenli ÖZEL BASKILI KARTON ihracatı son aylarda fazlalaşmış.Ancak Kartonsan ın maalesef bu ülkeye dışsatımı yok.Son gönderisi aşağıda.DUDO adlı dış tic. firması aracılığıyla yapılmış.

Sayfa 349/859 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •