Sayfa 350/921 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7361 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. bedelliye girmemek icin ben ciktim. kalan arkadaşlara her daim bol kazanç dilerim

2. bedelli olsun bi bakarim yine tsopru.
    sportif basari ile beraber

3. Bedelli her zaman kötü birşey değildir doğru...
    Şirket bedelliden gelecek para ile fabrikaya ek bina yapacak,üretimi arttıracaksa bu bedelli iyidir
    Veya şirket bedelliden gelecek para ile son model makinalar alacak,verimliliği arttıracaksa bu bedelli iyidir
    Veya şirket bedelliden gelecek para ile banka borçlarını sıfırlayacak,ağır faiz yükünden kurtulacak,kar edecek noktaya gelecekse bu bedelli iyidir...

Peki Trabzonspor bedellisinden gelecek para ile ne yapılacakmış?
    Futbolcuların maaşları/alacakları ödenecekmiş
    Bunun neresi yatırım Allah aşkına...?
    Bunun neresi geri dönüşü olan yatırım?
    Bu futbolcuların belki bazıları seneye kadroda bile olmayacak....
    Sizin verdiğiniz para da o futbolcuyla uçup gidecek...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. Mevcut halleri ile sportiflerde bedelliyi savunanlarda ve/veya Trabzonspor bedellisini savunanlarda önce cehalet ,sonra art niyet ararım..
    NET...

saygılar/başarılar

5.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Mevcut halleri ile sportiflerde bedelliyi savunanlarda ve/veya Trabzonspor bedellisini savunanlarda önce cehalet ,sonra art niyet ararım..
    NET...

saygılar/başarılar
    Bedelliden sonra bedelliye girenleri ne kadar kıvrandiracak. SPK onayından sonra bir çakma daha olacak. Herkesin kendi aklı var kimseye al veya sat demem kalanlara saygılar başarılar

kurthan

6. Birde bu konularda BİMER/CİMER e umut bağlamaktan vazgeçin artık
    Çoktaannnnn SPK ile görüşülüp gerekli onaylar alındıktan sonra açıklanmıştır kamuoyuna dünkü bedelli kararı...
    Sanki bu ülkede yaşamıyorsunuz,sanki devletin işleyişini bilmiyorsunuz...?
    Yapın şikayetinizi itirazım yok ama insanları burda Cimer den olumlu sonuçlar çıkacağına dair umutlandırmayın...
    Bu süreçlerin hepsi GS ve Fener bedellilerindede yaşandı ama hiç bir sonuç alınamadı...
    Aksine büyük hissedar nakit para koyarak şirketin sermayesini/finansal yapısını güçlendiriyor diğer madalya verir Trabzonspor derneğine...

saygılar/başarılar

7.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Bedelliden sonra bedelliye girenleri ne kadar kıvrandiracak. SPK onayından sonra bir çakma daha olacak. Herkesin kendi aklı var kimseye al veya sat demem kalanlara saygılar başarılar

kurthan
    Burası BİST
    Yarın hisseyi uçururlar da
    Bu benim söylediklerimin yanlış olduğunu göstermez
    Ancak Bist in ne kadar oynak ve güvenilmez bir yer olduğunu gösterir
    Ben bir mantıkdan bahsediyorum..

saygılar/başarılar

8.  Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Bir de bedelli olunca ky kendi ayağına sıkıyo. Yukarda görüyorum ne yorumlar, şöyle bittik böyle mahvolduk, sanki şirket kottan atıldı, ilk defa mı bedelli görüyosunuz.

Bir de şu var bedelliye katılmazsak zarar ederiz bedelliye katılmak zorunlu diye ısrarla yazanlar var. Yok öyle bişey, o rüçhanlar size neden veriliyo. Satarsın rüçhanlarını alırsın tspory ni, ben bedelliye katılmıyorum dersin, bölünmeden dolayı zarar da etmezsin olur biter. İsteyen katılır isteyen katılmaz.

Onaya gelince spknın onaylamayacağı bi durum yok bence ortada, onaylanır; ama bu fiyatlardan bedelliye katılımın çok düşük olacağı kesin, bence başarısız bi bedelli olur. Ha klüp başarısız bedelli istiyosa, mesela hisse ağırlığını arttırmak için o başka tabi.
    erdem06 değerli bilgi ve açıklamalarınız için teşekkür ederim. Allah razı olsun.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 350/921 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •