Sayfa 351/351 İlkİlk ... 251301341349350351
Arama sonucu : 2803 madde; 2,801 - 2,803 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

Kerem bir birinden güzel golleri kime attı acaba... gönderenler bu golleri hissetmişmidir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Gs in ne yaptigi belli değil. Ne Okan ne Scott ekibi futbolcu kalitesinden anlamiyor. Gs çok büyük zararlara uğruyor. Her sene onlarca diyeceğimiz transfer israfı.

Transferden nokta anlamıyorlar.. hersey şansla oluyor. Kötü dedikleri ,zorla göndermeye çalıştıkları sacha boey takıma 30 milyon euro kazandırdı.

Son bir kaç senede sadece sağ beke bonservisiyle alınan ya da kiralanan kac tane oyuncu var.. van anot, anhelinyo, koln vs vs... hicbirisi de kotu oyuncu değil.. maalesef okanin ya da şimdiye kadar gelen teknik direktörleri israf politikası...

Zaha, tetteh, olivera, Halil, yunus vs vs daha kaç tane dünya para verilen futbolcular.. Üstüne bir de imza paralari...

Okan geçen sene samp liginden evlendikten sonra uefa kupasını alacağız dedi ilk maçta şarta pragtan fark yiyerek elendi...

Yine bu sene young boys gibi son derece mütevazi bir takıma elendi. Hakeme çamur atmalar. Azeri hakem isteriz vs vs... gelin gorunki her iki maçta da gs pozisyon bulamazken young boys onlarca pozisyon buldu...

Şu anda başında okuduğumuz transfer haberleri doğruysa bu takıma cok yazik.. transfer dönemi sona erecek diye nerede kulübüyle sorun yaşayan oyuncu , ne kadar yedek varsa tamamına salca oldular...

3-5-2 oynayacakmış vs lere geldik şimdi de... açık konusuyorum hadi oradan... yazik şu kulübe fatih terim, okann gibiler tamamen kulübü bataklığa sürükledi..

Gidip young boysa elenmen demek kendi oyuncuların piyasa değerini yarı yarıya düşürmen demek.. ayrıca samp liginden elenince transferde hiçbir topçu takımın yüzüne bakmıyor...

Geçen seneden yaziyorum.. Ne kadar yapmayın almayın dediysem nere kötü oyuncu varsa ne kadar yedek varsa ne kadar hantal oyuncu varsa ne kadar koşmayan, mücadele etmeyen oyuncu vara takıma getirdiler...

Bilmem roma, chelsea, psg vs vs gibi takımlar şu kadar bonservis verdi aslında iyi oyuncu bakın nasil oynayacak gibi küçük düşüncelerle transfer yapılmaz....

Bri saga beke 9 milyon euro verecek güçte ekonomik yapımız yok...sara diye aldığınız oyuncu alsa 18 milyon euro etmez...

Okan bakıyorum mertensi yedek bırakıyor.. Keremi forvet arkası oynatıyor.. raciha varken hala yunus akgune forma veriyordu...

Okan aklınca birseyler yaptığını sanıyor ama takım ekonomik olarak ciddi borsa gidiyor...

Açık konusuyorum tek ilaç benim !!!

3. sıkışan yönetim için fener galibiyeti büyük bir bonustur. hemde farklı bir galibiyet hem de kadıköyde. pazartesi güzel bir açılış yapar ama sonra satış gelir yine. yatırım tavsiyesi değildir. cimbomu yükseltecek en büyük kriter erden timurun başkan olmasıdır.

Sayfa 351/351 İlkİlk ... 251301341349350351

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •