Sayfa 383/1001 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    vpn le baglanmak yasakları kaldırmıyor mu
    Z kuşağı bir muamma . Dışarıdan bakınca boş beleş görünüyorlar ama kararlı bir duruşları var. Sosyal medya yasağı hükümetin büyük bir sınavı olur her platformda.
    Yok cinsellik, ahlaksızlık için önlem alıyoruz ifadeleri Z kuşağında işe yaramaz .

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Türkiyede seçim olmama ihtimali -0- istanbul seçimleri bunu net bir şekilde bir kez daha gösterdi. Türkiyede seçim katılım oranlarına bakarsanız halkın bu konuyu ne kadar ciddiye aldığını görürdünüz.
    Emeklilerin internet ile bağı düşündüğünüzden kat ve kat fazla isterseniz bir deneyin göreceksiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    1933 almanyasında 2 ayrı seçim vardır, açın bakın martta sonuç neymiş kasımda ne olmuş.?
    yerel yönetimleri kaybetmekle yürütmeyi kaybetmek çok farklı şeyler zamanı gelince göreceğiz

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Bütün agaclarim tam organik. Keci gübresi haric (3-5 senede bir) baska bir sey kullanmiyorum.
    Hanim sIk sIk geldigimiz dönemler erik ve kayisi receli yapiyordu kavanozlarca. Artik gelemedigimiz icin heba oluyorlar.
    Elimden geldigi kadar komsularima topluyorum, veya onlar topluyorlar.
    bende çakal erigini cok severim çakal erigininde genleri ile oynamıslar iri iri pazarda tatsız tutsuz bır seyler. mürdüm erigini çakal erigi diye koyuyorlar

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    vpn le baglanmak yasakları kaldırmıyor mu
    Dikkat edersen eskisi kadar cok VPN yok cunku teker teker avladilar cok az kaldi

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Z kuşağı bir muamma . Dışarıdan bakınca boş beleş görünüyorlar ama kararlı bir duruşları var. Sosyal medya yasağı hükümetin büyük bir sınavı olur her platformda.
    Yok cinsellik, ahlaksızlık için önlem alıyoruz ifadeleri Z kuşağında işe yaramaz .
    Z kusagi dedigin internetle Amerikan kulturuyle buyumus Amerikayi 30 sene geriden izleyen kafasi para kariyer ve dunyayi gezmekten baska bir sey yapamayan dangalak surusudur. Bu Z kusaginin kizlarindan bahsetmeyi cok isterdim ama ban yiyecegim icin bahsedemiyorum ama siz ne demek istedigimi anladiniz. Turkiye bunlara kaldiysa bitmisiz biz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Z kusagi dedigin internetle Amerikan kulturuyle buyumus Amerikayi 30 sene geriden izleyen kafasi para kariyer ve dunyayi gezmekten baska bir sey yapamayan dangalak surusudur. Bu Z kusaginin kizlarindan bahsetmeyi cok isterdim ama ban yiyecegim icin bahsedemiyorum ama siz ne demek istedigimi anladiniz. Turkiye bunlara kaldiysa bitmisiz biz.
    Diyorum ya muamma. Sınırlarını, ne olup ne olmadıklarını bilmiyoruz ama AKP den çok uzak oldukları belli.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Dikkat edersen eskisi kadar cok VPN yok cunku teker teker avladilar cok az kaldi
    windows 10 da vpn le baglanmak ıcın ayar var proxyle ve sıfrelerde yayınlanıyor canavar gıbı gırıyor..programa fılan gerek yok yani

8. 6,85 seviyesindeki 14. günü de geride bırakıyoruz.

Sayfa 383/1001 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •