Sayfa 400/488 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon
Arama sonucu : 3899 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --sen yatırımcı olsan, beni susturmaya çalışacağına, benimle paralel gidersin...eksiklerim var ise tamamlarsın...yaptığın sataşma-polemiğe çekerek, forum kurallarının dışına çıkmamı sağlayarak, bana ceza aldırmak.....
    Çıkarıyorum zaten...ben burada baska kağıttan bahsetmem dedin bende bahsettigini hatırlattım...

Daha onlarca yalanini.ve eksiğini cikarttim meydana

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --sen yanlış anlamışsın demek ki?...ne tablosu?? tablo olsa hesap sorar mıyım...aptal mıyım ben
    Erkek olan bayan olana detayli tabloyi gönderilim.dedi....hanfandide gönderik zaten dedi....

Sende bana oyle birsey gelmedi diye itiraz etmedin...

Eger sana gönderilen bu ise açıkça demeliydin bana ticari sir denerek bir bilgi verilmedi diye...ama ağzından oyle bir cümle cikmadi...

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --sen yatırımcı olsan, beni susturmaya çalışacağına, benimle paralel gidersin...eksiklerim var ise tamamlarsın...yaptığın sataşma-polemiğe çekerek, forum kurallarının dışına çıkmamı sağlayarak, bana ceza aldırmak.....
    Sende yatrimci olsan yasal haklarkni kullanirisn burada yuz kere yazmak yerine ayni seyi....

Nasl yapılacağını bilmiyorum dedin bizde sana anlattik....

Sonra sizi ligindirmez dedin....

Yani yan cizdin....

4. Yeni bilanço 12 Ağustos imis....10 haftasi kalmis tahtacinin

5.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Yeni bilanço 12 Ağustos imis....10 haftasi kalmis tahtacinin
    10 hatfasi kaldığını duyunca panikledi tahtaci

6. 2. çeyrek (6 aylık bilanço) bildirim süresi 01 temmuz 2024 de başlar, 30 Eylül 2024 de biter. bu tarihler arasında her hangi bir gün bilanço gelebilir. Ayrıca; ilgili şirket spk dan süre uzatımı da isteyebilir.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

7. Dış dengedeki iyileşme devam ediyor.

İhracatın yüzde 11,4 arttığı, ithalatın ise yüzde 10,3 daraldığı mayısta dış ticaret dengesi yıllık 6 milyar dolar iyileşti.

Nisandaki geçici bozulmanın ardından dış ticaret dengesindeki iyileşme öngörülerimiz doğrultusunda devam etti.

Son 20 yılda ortalama yüzde 3,8 olan cari açığın milli gelire oranının yıl sonunda yüzde 2,5 civarında gerçekleşmesini bekliyoruz.

Açığın daralması dış kaynak ihtiyacımızı azaltarak kalıcı rezerv birikimine imkan sağlayacaktır.

Dezenflasyonun dengelenmeye eşlik edeceği bir döneme giriyoruz.

https://x.com/memetsimsek/status/179...d8F2ZUHt93mWtw

Evet ihracat artarken ithalat azalmış cari açık azaldıkça rezervler güçleniyor net rezerv artıya geçti hemde döviz artmadan dövizi kontrol altına aldılar

8. 12 Ağustos iyi olmuş.

Sayfa 400/488 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •