Sayfa 403/403 İlkİlk ... 303353393401402403
Arama sonucu : 3223 madde; 3,217 - 3,223 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1. 1999 eylül / ekim ayında bryatı 6 00 tl fiyatl aldım mart ayında 65 00 gördü 57 00 den sattım o zaman sermaye çok düşüktü 2008 mayıs ayında 3 40 dan aldım amerikada kriz çıktı 2 10 kadar düştü 2019 sonu 2020 başlarında 65 00 ortalama ile sattım borusan vardı biraz borusan aldım 50 00 / 70 00 aralığına jantsa aldım % 300 kazanç ile 180 / 200 aralığına satıp 84 00 tl den bryat aldım 2020 sonuna doğru 400 / 600 ile sattım borusana ağırlık verdim 25 00 / 27 00 maliyet ile zirvelere giderken yarısını çok iyi fiyatla sattım alım için bekliyorum benden alanlarda hep kazanmıştır yüksek den alanlar ya bela okur yada küfürle saydırır pahalı hisseyi almam benim için ucuz ve yatırım ile büyüyen şirket olması dönen varlıkları ile borçlarını kolay çevirmesi önemli bunu yazmamın sebebi şirket hakkında çok iyi bilgi sahibi olmak lazım şirketi bilançosunu ayrıntılı bilançoyu 40 / 50 sayfa okunmalı faaliyet raporunu şirket sunumlarını okumalı bryat bilançosundan bir şey anlayamaz okuyan ancak borusan holding borsa da değil bryat borusan holdingin şirketine iştirakları var % 12 / 30 arasında ortalama % 15 /20 arasında fiyat olarak en değerlisi / bmh holding aş yani borusan boru / borçelik / lojistik değerlisi bilançosunu inceleyen anlar onu da yıllık olarak veriyor çok geç yayınlıyor geriden takip oluyor kulakdan duyum ile incelemeden hisse alınmaz fiyatlar nerden gelmiş ne kadar yükselmiş ucuz mu pahalı mı bilmese bile az çok kestirmesi orta yolu bulması gerekiyor .
    yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by fzcan Yazıyı Oku
    Sayın olimpik forum, yakın zamanda bir adedi 3300 TL civarında satılanlara ne oldu ? Onlarda 3300 lerden alıp 2 binlerrden mı sattılar?

Bununla ilgili yorum yapar mısınız?
    Ne olduğunu bilmiyorum ama,,yakın stop çok önemli,,sizi çok büyük zararlardan korur,,bu düşüş sürecinde pozisyon aldığımda 4-5 kere stop oldum,,,,4600 den 1800 lere zararına beklemek var,bir de yakın stopla çıkıp korunmak var.
    Borsacı bunun hangisini yapar,,,,yapmalı,,,,,,,,size bırakıyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. insan da biraz terbiye olur...
    ky üzerinden hayatlarını idame etmeleri ahlaksızlık,
    boru grubunun ikisi de %60 civarı değer kaybettiler...
    hiç elimi bile sürmedim, bilançoya baktım , borç kapama dışında hiç bir pozitif şey göremedim.
    satacakmıyım kendi adıma hayır.
    cehennemin dibine kadar yolu var bryat

4. Yüksek maliyetlenmelerin psikolojisi negatif etkiler tabiki.Bu noktada kendi adıma konuşmak isterim . A hissesinin maliyetlenme noktası çok önemlidir. Başlangıç adımının doğru atılmasına inanıyorum. Maliyerlenme noktalarının da konsolide zamanlarda olması gerekiyor. Sığ tahtalarda hiç bir zaman yükselen trendlerde maliyetlenme yapmadım. O yüzden bu tür kağıtları düşük maliyetlenmelerle yakalama fırsatım oldu.
    Herkese bol kazanç dilerim.
    Ytd

Nihayet kabuğunu kırdı,tavan oldu,hayırlısı olsun.,,faiz indirimleri konuşulunca,sektör canlanacağı beklentisi hakim olmaya başladı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Brsan ın BMB holding ile birleşme kararı,,bryatı da olumlu etkiliyor.

7. 500'cüler burda mı ? ( Burdaaaa ) Alım için 500 altını bekliyor musunuz ? ( Bekliyorsunuuuzzz ) Bekleyin bakalım. Teknik olarak belki boşluk filan kalmıştır oralarda kim bilir

Sayfa 403/403 İlkİlk ... 303353393401402403

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •