Sayfa 407/413 İlkİlk ... 307357397405406407408409 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dün %3 eksi kapattı bugün %1 çıkmakta zorlanıyor. 3 geri 1 ileri, karanlık odada sert çakmaları artık kanun gereği sorgulanmalı, kim yapıyorsa yaptırım uygulanmalı, dün de 60 kademe çaktılar, şirkete sorsan her şey normal.
    Gelen her haber boşa gelmiş oluyor, hisse dar bir alana sıkıştı kaldı, neom veya jes haberi de gelse gideceğine dair umut vermiyor, tebrikler tahtacı ve saz arkadaşları, yatırımcı bırakmadınız.

Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

Hareketleri çok bıktırıcı...acaba sermaye artışı hisseyi olumsuz mu etkileyecek ?? bunun sıkıntısı mı bunlar ...eskiden çok da istekli çıkışlar yapıyordu ama son zamanlarda bu istek yok...hikayesi çok güzel ama öte yandan bu yükselecek sermaye bu hikayeyi taşıyabilecek mi ?? bu şüpheler uyanmaya başlıyor kafamızda...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. İbrahim bey dinlenmeye çekilmiş, çok büyük başarılara imza atmış, şirketi ihracat rekortmeni yapmış bir şahsiyet, yerine geçen Uğur bey yurtdışı operasyonlarında aktif olacak mı, şirkette ekstra katkı sağlayacak mı zamanla anlarız.
    Gaydırı gubbak Cemile'min kafasına vurdukça vuruyorlar, her haber sonrası aynı oyun, tonla habere rağmen haberler öncesi fiyatların çok altına indi, amaçları beli oldu böylece. Şirketi çok beğeniyorum ama tahtasını yakıştıramıyorum.
    Şirketimiz Yönetim Kurulu’nun 06.06.2024 tarihli kararına göre, başta Amerika Birleşik Devletleri ve Suudi Arabistan bölgeleri olmak üzere yurtdışında yapmayı planladığımız yatırımlara liderlik etmek üzere, TTK’nın 363’ncü maddesinde yer alan hükümler çerçevesinde ve Yönetim Kurulu’nun mevcut süresi içinde görev yapmak üzere Sayın Uğur Yılmaz’ın 6 Haziran 2024 tarihi itibariyle yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına; yönetim kurulu üyelerimizden şirketimizin kurucusu Sayın İbrahim Kocaer’in aynı tarih itibariyle ‘‘Onursal Başkanımız” olarak belirlenmesine ve bu hususların ilk genel kurulda onaya sunulmasına karar verilmiştir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    İbrahim bey dinlenmeye çekilmiş, çok büyük başarılara imza atmış, şirketi ihracat rekortmeni yapmış bir şahsiyet, yerine geçen Uğur bey yurtdışı operasyonlarında aktif olacak mı, şirkette ekstra katkı sağlayacak mı zamanla anlarız.
    Gaydırı gubbak Cemile'min kafasına vurdukça vuruyorlar, her haber sonrası aynı oyun, tonla habere rağmen haberler öncesi fiyatların çok altına indi, amaçları beli oldu böylece. Şirketi çok beğeniyorum ama tahtasını yakıştıramıyorum.
    Şirketimiz Yönetim Kurulu’nun 06.06.2024 tarihli kararına göre, başta Amerika Birleşik Devletleri ve Suudi Arabistan bölgeleri olmak üzere yurtdışında yapmayı planladığımız yatırımlara liderlik etmek üzere, TTK’nın 363’ncü maddesinde yer alan hükümler çerçevesinde ve Yönetim Kurulu’nun mevcut süresi içinde görev yapmak üzere Sayın Uğur Yılmaz’ın 6 Haziran 2024 tarihi itibariyle yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına; yönetim kurulu üyelerimizden şirketimizin kurucusu Sayın İbrahim Kocaer’in aynı tarih itibariyle ‘‘Onursal Başkanımız” olarak belirlenmesine ve bu hususların ilk genel kurulda onaya sunulmasına karar verilmiştir.

Bu durum şirketin suudi arabistan ve amerika yatırımlarına özel olarak eğileceğini ve çok ciddi takip edeceklerini gösteriyor...kocaer adım adım planladığı yatırımları gerçekleştiriyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu durum şirketin suudi arabistan ve amerika yatırımlarına özel olarak eğileceğini ve çok ciddi takip edeceklerini gösteriyor...kocaer adım adım planladığı yatırımları gerçekleştiriyor....
    Aynen, o iki bölge de çok önemli, buralara yüklenip pastadan iyi pay alma hedefleri var demek ki, zaten oralarda özel üretim hatları kurma planları da vardı, göreceğiz bakalım.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aynen, o iki bölge de çok önemli, buralara yüklenip pastadan iyi pay alma hedefleri var demek ki, zaten oralarda özel üretim hatları kurma planları da vardı, göreceğiz bakalım.
    Evet dostum...oralarda iki tane fabrika kuracaklar...adeta yeni bir kocaer doğacak oralardan...o yeni fabrikalar sayesinde navlun giderleri de olmayacak...kar marjı daha da artacak kocaerin....tabi o yatırımı hangi şartlarda yapacaklar henüz bilmiyoruz...hangi tarihte de başlayacaklar onu da bilmiyoruz...ama bu iş için özel olarak yapılanmaları bu işi çok ciddiye aldıklarını gösteriyor...yakında bu işler ile ilgili kap haberleri düşebilir...

amerika fabrika yatırımı....suudi arabistan fabrika yatırımı.....jes santrali yatırımı...ve santral ile birlikte jeotermal tarım yatırımları güzel beklentiler oluşturuyor...daha uzun vadede ise gemi söküm işleri..limancılık...v.b işler de var...

kısacası hikayesi çok güzel..yeter ki somut gelişmeler olsun...

6. tabi işin başı da sabırdır...tüm bu işleri görebilecek kadar sabır gösterebilecek miyiz ?? borsada fikirlerin saat başı değiştiği ,borsa dinamklerin her gün değiştiği bir ortamda ne kadar sabır edebiliriz ?? bilemiyorum...benim neredeyse 11 ayım oldu bu hissede...birinci yaş yıl dönümümü kutlayacağım yakında.... 2025 yılına da az kaldı...

7. geçmesini istediğimiz her süre aslında ömrümüzden gidiyor...bu gün bizim hastaneye 51 yaşında kalp krizi geçiren bir hasta geldi ve ne yazık ki vefat etti...bizim yaş da 50 oldu...eyt den de emekli olunca ve oradan aldığımız maaşın adı da yaşlılık maaşı olunca insan ürperiyor....

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçmesini istediğimiz her süre aslında ömrümüzden gidiyor...bu gün bizim hastaneye 51 yaşında kalp krizi geçiren bir hasta geldi ve ne yazık ki vefat etti...bizim yaş da 50 oldu...eyt den de emekli olunca ve oradan aldığımız maaşın adı da yaşlılık maaşı olunca insan ürperiyor....
    Allah rahmet eylesin, çok düşünme bu konuları dostum yoksa içinden çıkılamaz bir hal alır, dünyada kısmet kesilince istesek de istemesek de mutlak son gelir zaten. Hayat kısa kuşlar uçuyor demiş şair, akışına bırakmak lazım.

Sayfa 407/413 İlkİlk ... 307357397405406407408409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •