Sayfa 413/415 İlkİlk ... 313363403411412413414415 SonSon
Arama sonucu : 3314 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Sade Türk kahvesi alacağım olsun o vakit
    Tebrikler dostum gerçekten de tahmin ettiğiniz primi yaptı ..sabah ilkin öyle bir prim yapacak görünmüyordu...ama gün sonunda tahmininiz gerçekleşti...

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Sade Türk kahvesi alacağım olsun o vakit
    Her sabah güne başlarken içtiğim kahve, diğer çeşitleri çok sevmem ve aramam da açıkçası, yazdık bir yere, kısmetse içeriz bir gün.

Herkese iyi bayramlar dilerim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. İyi bayramlar herkese

4. benden de herkese hayırlı bayramlar...daha nice bayramlar görürüz inşALLAH...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi, kederden, üzüntülerden uzak daha nice bayramlara ulaşmanızı diler,
    saygı ve sevgiler sunarım.

6. Buralardan yukarıya hızla ivmelenmeli, tatil öncesi kaçanlara bu fiyatlardan vermemeli.
    Bol kazançlar.

7. Yine kırmızıları yaktı uyuz, düşüşlerdeki istikrar yükselişlerde olmuyor maalesef, bir gün yeşil kapatırsa ikinci gün endeks fezaya bile çıksa mutlaka kırmızı oluyor, hisse ne kadar kontrollü olduğunu gösteriyor.
    Bir ara Eregl'ye 24 lira fark atmıştık şimdi 1 liraya düştü o fark, kcaer ayı piyasasına eregli boğaya girdi.
    Son düzenleme : bawer; 20-06-2024 saat: 11:39.

8. Takozcunun üstünden silindir gibi geçecek biri çıkar elbette, bu kadar açıkça fiyata müdahale olmamalı.
    Nisan ayında Kcaer 64'lerdeydi, Eregli 40'tı, endeks 9500, şimdi bakıyorsun durum ortada, endeks 10600 Eregli 54, kcaer 53'lerde sürünüyor.

Sayfa 413/415 İlkİlk ... 313363403411412413414415 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •