Sayfa 415/788 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 6304 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Ya biz yazıyoruz tamam adamlar şöyle böyle herkes sonuçta kendi kararını vercek ne dolandırıcıların hisseleri 3 kat 5 kat arttı ha sonunda yine olan ky ya oldu ama yapacak bişey yok burda kaç senedir hissede olanlar var görsünler en azından ona göre içeri sokacağı para yönünden temkinli olurlar bari

2. Başkasının tahtası zarar beklerken kâr açıklıyor, biz rekor kâr beklerken zarar açıklıyoruz. İşte bu kağıdın özeti bu.

3. Genel Kuruldan bedelsiz çıkma durumu olabilir mi?
    YTD

4. Genel kuruldan oyle bi sey cikmasi icin gundemde olmasi gerekir , genel kurul metnine bakin var mi oyle bir sey genel kurula gidersem muhtemelen karakolluk olurum hakaret davalari ve siddet sucundan iceri girerim , sinirine hakim sogukkanli birileri gitsin sorsun haysiyetsizlere dertlerini

5. Libya da iş alır ülke karışır Kazakistan'da iş alır ülke karışır suuddan iş alır aramız bozulur Rusya'dan iş alır savaş çıkar pandemi patlar bu tower baştan aşağıya bi yıkanmalı alalım kovaları,suları,sabunları gidelim towerın önüne kuru yer kalmayana kadar bi yıkayalım

6. Alakasi yok , kendileri alacaklarini aliyorlar 50 Milyon dolara adam okul yapiyor onlar el altindan aliyor o paralari siz merak etmeyin , halka acik ortaklara yukleniyor zararlar. Merak etmeyin bunlar tahmin ettiginizden de derin. Patronun kizinin Twitter like larina bakin imamoglunu fonluolar muhtemelen , bunlar konjoktur degisimini gormeden o islere girmezler. Asiri sert bir muhalif olmama ragmen igrendim tekfen gibi firmalar yuzunden bu kureselci masalarindan, muhtemelen yakinda rte yi harcayacaklar bu lobiler

7. Kısa vade de fiyatı etkileyacek olayın yeniden değerleme olduğunu sanıyorum

8. Bunlar oyle karaktersiz oyle haysiyetsiz ki bu Bilanco ile milleti bezdirip bi yatirim plani da aciklayabilir , pandoranin bu kadar basiretsiz olduguna ihtimal vermek istemiyorum . Bu hirsizliga nasil goz yumar aklim almio

Sayfa 415/788 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •