Onemli Gunler Banner
Sayfa 42/140 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 329 - 336 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

1.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    ewet hocam adamlar tecrübeli ve bana göre ellerinde sıplatmak için çok iyi bir kağıt var,beklenti var teşvik var talep var...adamlar eğer iyi yön verirse çok iyi yere gidecez inşallah,ancak şu günlükçü lerden kurtulmak şart bence onlardan kurtulmak ve yaklaştırmamak için sertleşti,döktükten sonra kalan sağlarla direkleri dikmesini bekliyorum.....evet kimine göre hayal olabilir ama sonuçda benim hayalim beni bağlar kimseyi umutlandırıp al sat yaptırmasın.herkes kendi hayaline göre takılsın.
    Yaklaşık 1 haftadır dagideyim ve gözlemlediğim bu hisse ya çok güzel bilanço açıklayacak ya da mali anlamda pozitif bir haber gelecek gunlukculer acikcilar salça olmasa bu hisse pd değerinin en az 2 katına bir an evvel çıkmak için yönünü yukarı çevirmiş. Tahminen bilanço için yapıyorsa bu hareketi bilanço açıklanana kadar minimum 3.50 ile 4.50 arasında bir fiyat aralığına gelecek orta vadede is 4.50 _ 6 lira olabilir diye tahmin ediyorum

Daha önce dyoboya bossa yataş gibi hisselerde bulundum takip ettim daginin sert hacimli yükselişi düzeltmesini gün içinde yapması bu hisselerin yükseliş tarzına benzetiyorum. Tavan veya taban bitirmiyor. yükselişi gün kapanışı % 10 altında düzeltmesi % 5 altında testere misali yükselişi var tekniği birebir uygulamasa da cok uç formatta gitmiyor. Gün icinde sakin olan panik yapmayan birazda risk faktörünü tatlı sert kabullenen icin orta vadede hatta onumuzdeki bir ay içinde ideal bir hisse...

Bence yarın çok önemli günü 2.85 ve üzeri kapatırsa haftaya 3.10 ve üzerine çıkmasını bekliyorum...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir...

2. 6-7 kademe alağı basar sonra 2.85in üzerine atar diye düşünüyordum bakalım ikincisi olursa inşallah kalıcı oluruz 2.85in üstünde. Ytd...

3. düzme hareketi pardon düzeltme hareketi ..anlaşılan bugünde devam gibi...(neden 2.50'ler dururken.. 2,70'lere çekti acaba)

4. Düzmece hareketler mı yoksa ciddi bir düzeltmemi? Benim hesaplamama göre 2.45 _ 2.50 arasına değip çıkmalı idi. Dün 2.50 gördü bugün tekrarını yapıp onay mı alacak Acaba???

Çok sert ve çok savruk hareket ediyor...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

5. DÖKMEK İSTEDİĞİNİ DÖKEMEZ İSE Daha da aşağı verir..gibime geliyor..(Bakalım göreceğiz..)

6. Holding gidiyor bu sefer

7. hareketin kralı var ama .. aşağı yönlü..( nerede duracağını ağa bilir..(hafta sonu sakin bir kafa ile yapsın hesabını..))

8. Dikkat,DAGHL i yükseltip DAGI yi kakalama taktiği yapıyorlar.Uzak durmak lazım.Zaten baya bi balon oluşmuş durumda.

Sayfa 42/140 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •