Sayfa 465/476 İlkİlk ... 365415455463464465466467475 ... SonSon
Arama sonucu : 3801 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by kafkaskartalı Yazıyı Oku
    Sayın Küçük Çiftçi günaydın iyi bayramlar ANZ ' nin sinsi planları var diye düşünüyorum Bu ay sonu ceo sinan gidiyor Yeni ceo ile farklı bir hava oluşturmaya çalışabilir blançoyuda duruma göre ayarlamış olabilir iyi bir blanço yeni ceo olumlu kap haberleri ile halka arzı parlatabilir tek sorun Anz tahtadaki operasyon bittimi bitmedini Garantideki kortekse ait lotları değişik aracı kurumlara dağıttı dikkat çekmemek için satışa konu olmayan hisselerini nitelikli yatırımcılara iskontolu verdi kim bu nitelikli kişiler yan cepte toplandı tahminimce Sayın Loruhlano da önümüzdeki süreçte bir şeyler bekliyor sabredip bekleyeceğiz başka çaremiz yok.
    Bir kaç defadır burada dile getiriyorsunuz;
    Ceo Sinan Ak’ın ayrılacağına ilişkin bir açıklama var mı sayın kafkaskartalı ?
    Pek ihtimal vermiyorum ama, niçin ayrılıyor ?

Tekrar herkese iyi bayramlar🙏

Al-sat tut değildir.
    İnsanlığın gerçekliği algılaması, çıkarlarından ve değer yargılarından bağımsız değildir..

Hocam bu Vestel Vesbe Zoren birleşme olayı nedir

3.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    31 Mart'ta bitmiş bilanço dönemi için, 15 gün uzatma istemek ne demek?

Yatırımcı lehine bir karar olmadığını düşünüyorum umarım yanılırım.

Böyle bir durumda bilançoda ne açıklayabilir hiç tahmin edemiyorum,

Koç gurubu olsa ne yapacağını bilirdim.!
     Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Bir kaç defadır burada dile getiriyorsunuz;
    Ceo Sinan Ak’ın ayrılacağına ilişkin bir açıklama var mı sayın kafkaskartalı ?
    Pek ihtimal vermiyorum ama, niçin ayrılıyor ?

Tekrar herkese iyi bayramlar🙏

Al-sat tut değildir.
    Sayın beski Ceo sinan akın görev süresi bitiyor.Hisaelerini satması ayrılma olarak yorumlanıyor.Bu ayın sonunda belli olur.Selamlatkmla iyi akşamlar.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Hocam bu Vestel Vesbe Zoren birleşme olayı nedir

Bir aracı kuruluş temsilcisinin bu konuyla ilgili twitterda yorumu vardı, 2024 yılı bitmeden bu birleşmeler olacak diye, 2-3 gün üst üste gördüm, önüme geldikten sonra, buradan arkadaşlar buraya da iliştirir misiniz o haberi dedikten sonra, twitterda bir daha bulmadım, muhtemelen sildi o paylaşımını....Ders oldu bana da, bir dahakine hemen print screen yapmak ve hemen fotoya dönüştürmek en mantıklısı....

Vestel+Vesbe mantıklı olabilir de, Zoren olayı bence imkansız..hem faaliyet konusu hem de iç yapısı ve iştirakleri olarak Zoren biraz karışık....

Zoren bünyesindeki şirketlerle kendi başına Holdingleşirse de asıl buna pek şaşırmam...Çünkü piyasada holdingiz diye geçinen bir çok Holdingten şirket sayısı, iştirak sayısı şu anda daha fazla

(İsraildekilerin bir kısmı satıldı...)

8. Sorun şu ki; yatırımcı güvenmiyor, geçmişte yaptıklarına bakılırsa haksız da değiller.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Sayfa 465/476 İlkİlk ... 365415455463464465466467475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •