Sayfa 514/997 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    risk olmadan kazanç olmuyor.. her finansal pozda bir risk var sonuçta tanım gereği..bir şekilde riski yönetmek gerek.. çeşitli enstrümanlar var borsa'da bunun için.. ayrıca pozisyon büyüklüğü bu işin önemli bir parçası, aşırı büyük kaldıraç zarara davetiye demektir..kaldıraç muhabbeti gördüm arka sayfalarda, kaldıraç değişkendir. ve ayarlanabilir..borsanın ilan ettiği şey "minimum teminat" tır ve alabileceğin maksimum kaldıracı belirler..
    Aynen kaldıraç oyun planının bir parçası kaldıraç arttıkça takip edilen grafik periyodu düşecektir. Ve maksimum kaldıraçta periyot 1-5 dk lara denk gelir ki kırılımlar sert olur ve kayıp kaçınılmazdır.

2. borsacı adam portfoyun bir kısmını şeye ya da grama bağlayarak riski yönetse iyi olur bence.
    risk yoneteceğim diye turev araçlara da girince kayış temelli kopabilir.
    çok hakimdir konuya o ayrı mevzu.

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    MSCI Turkiye endeksinden,SAHOL,THYOL,YKBNK çıkarılmış.Eklenen yok.
    hisselere ne gibi bir etkisi olur özellikle banka hissesi ykb teşekkürler

4. Krdmd eregl uzayamı çıkacaksınız dedim 😂 . Sesimi duydular %50 düşmeleri ümidiyle.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Krdmd eregl uzayamı çıkacaksınız dedim �� . Sesimi duydular %50 düşmeleri ümidiyle.
    akçay abi niye kinlendin sen demircilere bu kadar? yukselişlerini balon mu buluyorsun?

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Krdmd eregl uzayamı çıkacaksınız dedim �� . Sesimi duydular %50 düşmeleri ümidiyle.
    Çelik fiyatları iyi yükseldi, kardemir'i bilmem ama ereğli satanı hep pişman etmiştir. Kendimden biliyorum
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,934
     Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    hisselere ne gibi bir etkisi olur özellikle banka hissesi ykb teşekkürler
    YKBNK sı acısından önemli olduğunu düşünmüyorum.BANKALARIN GÖZBEBEĞİ,KOÇ GURUBUNUN GÖZDESİ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,934
    Demir fiyatları rallide.Hemde öyle böyle değil..

peki kuresel demir rallisi biterse ne olacak.. o zaman bizim DEMİRCİLERİ merak ediyorum..

Sayfa 514/997 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •