Sayfa 56/603 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 4819 madde; 441 - 448 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Akbank ve yapı krdiyi geçen hafta elden çıkardım... halk ve vakıf kaldı elimde ... halkta yüzde 100 vakıfya yüzde 208 kardayım halen napsak bilemedim... 16dan vermedik mal gibi....
    sende saya saya para makinelerini kırdın 3 günlük dünya 100 yıl mı yaşayacaz kardaysan ver gitsin turşusunu mu kuracan

şu süreçte bankalar tavan tavan giderken borsa birinin gidişini fiyatlıyor diyen ve işi sadece siyasete indirgeyen çok bilmiş zat gelse de bu düşüşler de borsa neyi fiyatlıyor onu bir izah ediverse
    bu mantığa göre kişinin kalacağını mı fiyatlıyor ne oldu lemm anketlerinizin ibresi mi şaştı

3. Pozitif gurbanın olam, tamam reisle devam. Yiter ya, yiter
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    şu süreçte bankalar tavan tavan giderken borsa birinin gidişini fiyatlıyor diyen ve işi sadece siyasete indirgeyen çok bilmiş zat gelse de bu düşüşler de borsa neyi fiyatlıyor onu bir izah ediverse
    bu mantığa göre kişinin kalacağını mı fiyatlıyor ne oldu lemm anketlerinizin ibresi mi şaştı

4.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    algı böyle bişey 50 liraya gidecek beklentisi ile sana bile 30 liradan aldırtırlar dikkat et burası borsa
    O değilde yıllarını vermiş kişiler bile aynı hataya düşüyor, tabandan aldım diye hava basıyor, dün bahriyeli abiye dedim bak dikkat et vak vak tabanı bozmadı eline vermesinler deye, aldın nı eline veriyollar, borsa böyle bir yer işte yarın muhtemelen bende elime alıcam 8 tale gözüme çok ucuz geliyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Yarın Ahlatçı şov devam ederse kürekle yedik demektir. Offff of.

hükümet gidici diyerek muhalefetin bankası işcc ye saldıranlarda kepenki kapatmış hadi kamuları anladım da ona nöliyi e hani gidiciydi

Sayfa 56/603 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •