Sayfa 589/1012 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İsrail'in Gazze'de bir hastaneyi hedef almasının ardından Türkiye genelinde başlayan protestoların ardından, Türkiye'den ayrılmak isteyen İsrail vatandaşları için Tel Aviv'den kalkan Arkia Havayolları'na ait bir uçak İstanbul'a indi. Uçağın akşam saatlerinde İstanbul'dan ayrılması bekleniyor...........

cehenneme kadar yolumuz var.....defolun gidin....
    Hocam ben gideceklerine ihtimal vermiyorum,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Endeksi mutlak sıfıra doğru götürecek Tokatlı kardeşimiz
    Sağ gösterip,sol vuranlardan da olabilir..
    Çok yazdığına göre,İsrail ajanı falan olmasın??
    Ortalığı galeyana getirip, gaza verenlerden mi acaba??

3. Viob %2 artı mi şimdi. Tokatlı boyuna pompalıyor ya short ya da nakitte düşse de mal almak derdinde

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Rusya devlet başkanı Putin:

"Akdeniz'de konuşlu Amerikan uçak gemileri Karadeniz'deki Rus havadan atılan hipersonik füzelerinin menzili içinde".

Bu bir uyarı değil, sadece bir hatırlatma

Büyük devlet böyle oluyor. İtiraz eden çıkarsa da benim fikrim bu..

Bizim böyle bir açıklama yapma şansımız ne yazik ki olmaz.
    Ama acilen hava savunma sistemi konusunu tam anlamıyla çözmemiz lazım
    Karadenizden akdenize füze atsa eskisehirden geçer. Kafamıza düşmese bari. Şaka bir yana bizden izinsiz hava sahamızdan füze gecirebiliyorlar mı?

5.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Karadenizden akdenize füze atsa eskisehirden geçer. Kafamıza düşmese bari. Şaka bir yana bizden izinsiz hava sahamızdan füze gecirebiliyorlar mı?
    Bizden izin isterlerse düşünürüz

6. Kafalarında bir rakam varsa,7000,7300,7500 veya 7700 vb verselerde rahatlasak, sürekli demoklasin kılıcı gibi başınızda duruyor,hedeflenen rakam,al gülüm ver gülüm biraz sıktı haberiniz olsun,8500 den 7800 geldik hisseleri vermediğim gibi her gün düşüşlerde tırtıklıyorum biraz haberiniz olsun piyasa yapıcıları.

7. Senin teknolojin iyi Karadeniz'den füze atacaksın elalemin gemisine, o gemidede teknoloji sıfır kuş gibi avlanacak senin füzene,herkes delirdi.

8. Dünyadaki en kötü şey sebebi ne olursa olsun savaş, savaş demek masumların ölmesi demek.Ben konu savaş yada savaş benzeri bir şey olunca savaşın kötü olduğu dışında bir yorum yapmıyorum.

Sayfa 589/1012 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •