Sayfa 60/596 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 4768 madde; 473 - 480 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179

İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

Alıntı Originally Posted by umit_ykoc Yazıyı Oku
    Selam , robot kullananlar arasıra "ideal çalışmayı durdurdu" hatası alan var mı? bu hatayı veriyor ve kapatıyor programı.
    Ümit antivirüs veya güvenlik duvarından kaynaklı olabilir mi
    Veya okutulan bar sayısı yüksek kalmış olabilir robotu kasabilir

Poyraz2008

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    herhangibir güncelleme gelmedi bildigim kadarıyla dolayısıyla programının hata vermesı ilgiç

muhtemelen sıkıntı bilgisayarında
    uzun zamandir robotun çaliştiği idealde bu sorun oluyor. Bende sorunun pcden kaynakli olduğunu dusunuyorum herhangi bir guncellemeyle alakali degil. Ama pc de gecen yil aldigim i5 işlemcili 8 gb ram falan, yani fena bişey degil. Belki karsilaşan vardir diye duşundum.

3.  Alıntı Originally Posted by Doğanay Yazıyı Oku
    Ümit antivirüs veya güvenlik duvarından kaynaklı olabilir mi
    Veya okutulan bar sayısı yüksek kalmış olabilir robotu kasabilir

Poyraz2008
    Ayni anda iki ideal calisiyor bende, sorun sadece robot çalişan idealde oluyor. Yani antivirus falan olsa digerini de durdurur, bar sayisi 5000 , gorev yoneticisine bakiyorum aşiri bir durum yok. Bilemedim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,681
    Ümit kilitlenen ideal i kendin kullanıp, kendi kullandığınıda ROBOT lu ideal olarak denedin mi?

sorun robottan mı belli olur.
    Bear_Bull
    @BearBull26

5.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Ümit kilitlenen ideal i kendin kullanıp, kendi kullandığınıda ROBOT lu ideal olarak denedin mi?

sorun robottan mı belli olur.
    Denedim abi robotun caliştiği ideal kilitleniyor. Hatta acaba iki ideal calişiyor diye mi düşünerek tek ideali açik biraktim yine oldu. Düzensiz bir sorun bazen bir kac gün sorunsuz, bazen gunde 3-4 kez oluyor. Dişardayken devamli baglanip kontrol etmek zorunda kaliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by umit_ykoc Yazıyı Oku
    Denedim abi robotun caliştiği ideal kilitleniyor. Hatta acaba iki ideal calişiyor diye mi düşünerek tek ideali açik biraktim yine oldu. Düzensiz bir sorun bazen bir kac gün sorunsuz, bazen gunde 3-4 kez oluyor. Dişardayken devamli baglanip kontrol etmek zorunda kaliyorum.
    Robotu try-catch bloğuna alıp denediniz mi? Eğer hata robot kaynaklı ise probleminizi hasır altı yöntemiyle çözecektir. Catch içerisinde loglama yapıp hata hakkında fikir sahibi de olabilirsiniz.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

7. silip yeniden kurmayı denedın mı iç dosyalar hasar görmüş olabilir.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

8.  Alıntı Originally Posted by Caglar Yazıyı Oku
    Robotu try-catch bloğuna alıp denediniz mi? Eğer hata robot kaynaklı ise probleminizi hasır altı yöntemiyle çözecektir. Catch içerisinde loglama yapıp hata hakkında fikir sahibi de olabilirsiniz.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    Sorun robottan olmamali, robot calişiyor, emir vs problem yok, karmaşik bir yapi degil. Arasira masaüstünde "ideal.exe calismayi durdurdu" hatasi görüyorum. Bana pc de bir sorun var gibi geliyor ama ne olabileceği konusunda hicbir fikrim de yok.

Sayfa 60/596 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •