Sayfa 625/987 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Erdoğan:
    - Ülkemizde de elbette enflasyon sorunu vardır, ek olarak döviz kuru dalgalanması gibi can yakıcı bir sorunla da boğuşmuştur
    - Ülkemizdeki enflasyon artışı nispeten diğer ülkelerin altında kalmıştır

Erdoğan:
    - Döviz kurunda olduğu gibi enflasyonda da ülkemiz gerçekleriyle uyuşmayan bir şişkinlik olduğu açıktır
    - Önümüzdeki Temmuz ayında enflasyon gerçekleşmesine ve şartlara bakarak gerekirse çalışanlarımızın durumlarını yeniden değerlendireceğiz

Erdoğan: "Ülkemizi ekonomide de şampiyonlar liginin parçası haline getirmekte azimliyiz."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "Milletimizin haksız bir fiyat artışı yükünün altında kalmasının önüne geçeceğiz."

Erdoğan: Özel okul ücretlerindeki artış tavanını yüzde 36 seviyesiyle sınırladık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Para makinesinden geçen sahte paralar tekrar tedavülde, bankadan çekilen 1850 doların içinden 2 adet 100'lük banknotun sahte çıkması haberi:

2. video:
    https://www.youtube.com/watch?v=tagODU4vNaE
    Geçen bir ödemem için cüzi miktar dolar çektim,daha evvel benden dolar teslim alırken,kendi banka legolu kağıtla sarılı dolarları para sayma makinasından geçirdikten sonra önlü arkalı 15 dk kontrol eden vezneci bayan;ben aldığım paraları gözle kontrol ederken;abi neden zorluk çıkarıyorsun ki? para sayma makinasından geçti bunlar diye trip atmıştı...

Ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı....

5. https://www.paraanaliz.com/2022/dovi...diyor-g-21877/

Yazidan alinti ;

Haziran 2004-2006 arasında Fed kümülatif 425 baz puan faiz artırırken, MSCI GOÜ Hisse Endeksi dolar bazında %80 prim yaptı. Aynı dönemde GOÜ FX de dolara karşı %22 yükseldi. 2015-2018 parasal sıkılaştırma döneminde Fed faizleri 225 baz puan yükselirken, MSCI GOÜ Hisse Endeksi %22, para birimleri ise ortalama %10 prim yaptılar.

Türkiye’ye döndüğümüzde, Fed’in parasal sıkılaştırmaya geçmesine karşı TCMB’nin hiçbir önlem almadığı, halen reel faiz eksi %20 civarında olmasına rağmen parasal sıkılaştırmaya geçmediğini görüyoruz.

6. AKP nin trol ü Selmanoğlu ndan Enes Kara açıklaması: Onun Allah ını almışsınız elinden.

AKP nin sosyal medya trolü Tuğrul Selmanoğlu, üniversite öğrencisi Enes Kara nın cemaat evinde yaşadığı baskılardan şikayet ederek hayatına son vermesinden solu ve ateizmi sorumlu tuttu.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...linden-1899577

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    markettenm bildiriyorm
    kırmızı mercimek 38
    yeşil mercimek 37
    kuru fasulye 32
    bulgur 18.50
    en anlamsız bulduğum bu oldu nohut 48
    Hobaaaaaaa Haydi şimdi eller havaya,bizi nasıl düşürdüler tavaya...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan:
    - Ülkemizde de elbette enflasyon sorunu vardır, ek olarak döviz kuru dalgalanması gibi can yakıcı bir sorunla da boğuşmuştur
    - Ülkemizdeki enflasyon artışı nispeten diğer ülkelerin altında kalmıştır

Erdoğan:
    - Döviz kurunda olduğu gibi enflasyonda da ülkemiz gerçekleriyle uyuşmayan bir şişkinlik olduğu açıktır
    - Önümüzdeki Temmuz ayında enflasyon gerçekleşmesine ve şartlara bakarak gerekirse çalışanlarımızın durumlarını yeniden değerlendireceğiz

Erdoğan: "Ülkemizi ekonomide de şampiyonlar liginin parçası haline getirmekte azimliyiz."

Sayfa 625/987 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •