Sayfa 627/627 İlkİlk ... 127527577617625626627
Arama sonucu : 5012 madde; 5,009 - 5,012 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Bu da şişmeye başlamış, bakalım patlayacak mı

https://fintables.com/fonlar/HEH
    Bu tür fonlar moda.oldu , garanti nin var bendede

2. Merhaba. Borçlanma Araçları Şemsiye Fon Türü ile ilgili bir akıl danışmak istiyorum.

Son 1 aylık performansa baktığımda birinci yüzde 9 getiri ile GTF ikinci ise yüzde 4.7 getiri ile ICBC olmuş.

Bu fon türüne yatırım yapacak olsanız "GTF çok iyi düşünmeye bile gerek yok, onu alayım" mı dersiniz yoksa "GTF gideceği kadar gitmiş, bundan sonra giderse ICBC veya onun altındakinden biri daha gider" mi dersiniz? Başka herhangi bir kriteriniz olur mu?

GTF karar vermeyi çok zorlaştırdı, dediğim gibi akıl danışmak istedim. Cevap veren(ler)e şimdiden teşekkürler!

3.  Alıntı Originally Posted by M3RT85 Yazıyı Oku
    Merhaba. Borçlanma Araçları Şemsiye Fon Türü ile ilgili bir akıl danışmak istiyorum.

Son 1 aylık performansa baktığımda birinci yüzde 9 getiri ile GTF ikinci ise yüzde 4.7 getiri ile ICBC olmuş.

Bu fon türüne yatırım yapacak olsanız "GTF çok iyi düşünmeye bile gerek yok, onu alayım" mı dersiniz yoksa "GTF gideceği kadar gitmiş, bundan sonra giderse ICBC veya onun altındakinden biri daha gider" mi dersiniz? Başka herhangi bir kriteriniz olur mu?

GTF karar vermeyi çok zorlaştırdı, dediğim gibi akıl danışmak istedim. Cevap veren(ler)e şimdiden teşekkürler!
    GTF fonun, son 1 ayda ki getirisi borçlanma araçları fonlarının ortalamasından yaklaşık 2 kat saptı. Bu durum neyden kaynaklandı bilemiyorum. Bu grup fonlar içinde en istikrarlı olanı ve ıyı yönetileni nurol ün njr fonudur diye düşünüyorum.Şahsi fikrimdir, bol ve hayırlı kazançlar

4. Borçlanma araçları şemsiye fon türü diye baktım, tüm fonlar birbirinden çok farklı, biri ak koyun öbürü kara keçi, diğeri sarı inek ama hepsi aynı isim altında toplanmış, içeriklere çok dikkatli bakıp size en uygun olanı seçmeniz lazım, kısa sürede çok yükselen bir fona ben şüphe ile yaklaşırım açıkcası, ama risk ve karar size ait, bol ve bereketli kazançlar dilerim.

https://www.tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx

Şimdi daha dikkatli bakınca gördüm benim geçen gün aldığım eurobondlu fonlar bile aynı grup içindeymiş hemde getiri sırasında neredeyse en sonda ))
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sayfa 627/627 İlkİlk ... 127527577617625626627

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •